Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że problemem jest ogólnie sam program informatyki, ale też o to kto jej naucza. Często są to jacyś matematycy czy fizycy po kursach przygotowawczych, dla których informatyka to tylko "byle przeszło 45 minut". No, ale z drugiej strony, zarobki nauczycieli nie są też duże, stąd informatycy się nie garną do zawodu i dodatkowo... skończysz studia informatyczne, a i tak uczyć nie możesz, bo musisz skończyć 1,5 roczną podyplomówkę z przygotowania pedagogicznego. Jasne, że to ważne, ale myślę, że to nie jest priorytet i raczej nie powinno trwać aż tyle (ale kosztuje, więc musi).

Odnośnik do komentarza

 

Warto dodać, że chodzi o klasy humanistyczne - raczej nie generują one pracowników do IT.

 

Co za bullshit. Ja jestem po klasie humanistycznej i pracuję w IT.

 

Zajebiście. Ja po bio-chem i też pracuje w IT. Czego to niby dowodzi? Na studiach zdecydowana większość była po mat-fizach, mat-infach itp. Pisałem to w kontekście idei profilowania klas - skoro ktoś decyduje się na humana to raczej powinien być świadomy, że nacisk będzie szedł na co innego niż informatykę.

Odnośnik do komentarza

Pan minister Błaszczak stwierdził, ze Polaków biją na Wyspach przez niekontrolowany napływ imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dlaczego nie biją wiec tych, którzy faktycznie powodują oburzenie miejscowych? Ano dlatego, ze, uwaga, zabrania im tego polityczna poprawność :lol: Otóż rożnym prymitywom z angielskich gett nie wypada bić czarnego czy muzułmanina, a biały chrześcijanin jest łatwym celem. No już widzę te rozkmine yobs z Harlow :keke: "Kurwa John, jak mnie wkurwiaja ci ciapaci", "Mnie tez Jimmy, ale nie wypada ich bić, bo to muzułmanie", "Faktycznie John, to byłoby źle widziane. Chodźmy wpierdolic Polakom".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://pbs.twimg.com/media/Ct0sWvLW8AABHqb.jpg- za twitterem gruchy... tzn. Pereiry.

 

Po prostu nie wierzę własnym oczom. Sędziowie TK wymieniają maile na temat niepokojącego projektu PO (którego konsultacje się skończyły) i proponują, by prezes TK przeprowadził rozmowę z Kopacz celem zlikwidowania nieszczęsnej poprawki, obawiając się dalszych konsekwencji (upraszczając: PO nie zamknęło drzwi, więc PiS weszło i zrobiło kupę na dywan, a teraz wskazuje, że jakby nie PO, to by się nic złego nie stało). Wskazują przy tym, że celem niepogłębiania problemu trybunału nie będą podejmować samodzielnych wystąpień i zdadzą się na ciche konsultacje, bo to nie jest temat polityczny. Przy okazji krytykują PO i ich mentalność "samych swoich".

TVPiS Info informuje, że maile te dowodzą upolitycznienia TK i są argumentem przeciwko sędziom, przemawiającym za ich upolitycznieniem i pochwalaniem PO.

Barany(podobno) ludzie im wierzą.

Idiokracja pełną gębą.

Odnośnik do komentarza

https://pbs.twimg.com/media/Ct0sWvLW8AABHqb.jpg- za twitterem gruchy... tzn. Pereiry.

 

Po prostu nie wierzę własnym oczom. Sędziowie TK wymieniają maile na temat niepokojącego projektu PO (którego konsultacje się skończyły) i proponują, by prezes TK przeprowadził rozmowę z Kopacz celem zlikwidowania nieszczęsnej poprawki, obawiając się dalszych konsekwencji (upraszczając: PO nie zamknęło drzwi, więc PiS weszło i zrobiło kupę na dywan, a teraz wskazuje, że jakby nie PO, to by się nic złego nie stało). Wskazują przy tym, że celem niepogłębiania problemu trybunału nie będą podejmować samodzielnych wystąpień i zdadzą się na ciche konsultacje, bo to nie jest temat polityczny. Przy okazji krytykują PO i ich mentalność "samych swoich".

TVPiS Info informuje, że maile te dowodzą upolitycznienia TK i są argumentem przeciwko sędziom, przemawiającym za ich upolitycznieniem i pochwalaniem PO.

Barany(podobno) ludzie im wierzą.

Idiokracja pełną gębą.

Gacek, ta akurat akcja jest imho kompletnie bez znaczenia, to jedynie element mający choć trochę przykryć w Wiadomościach czarny protest. Nic więcej. Bełkot zagłuszający. BTW, dziś z ogromną chęcią pierwszy raz od miesięcy czekam na owe Wiadomości by spojrzeć na to, jak aparat propagandy będzie się wił ;)

 

Niestety, imho to wicie nadal będzie skuteczne, choć Ordo Iuris dzielnie prowadzi insajderską dywersję.

Odnośnik do komentarza

Bez znaczenia? Nie wiem jak Ty, ale ja obserwując twittera widzę dziesiątki baranów osób, które chętnie podłapały ten temat i cisną jak się da, nie wszystkich mogę szczerze posądzić o przykrycie tematu protestu :)

Ja widziałem tylko Pereirę i czarnosecinne lemingi za nim idące (nawiasem mówiąc, jak widzę te ich wulgarne, prostackie wpisy to aż mi się chce wymiotować... to są niby konserwatyści?). Stąd moja diagnoza: Pereira daje temat, reszta daje się prowadzić (ale słabo, bo RAZ i Warzecha próbują bez przekonania walczyć na froncie aborcyjnym).
Odnośnik do komentarza

"@LukaszBrzezicki: Hoser w TVP Info: "Zapłodnienie w wyniku gwałtu jest rzadkie, bo czynnik stresu temu nie sprzyja" #autentyk"

 

Tak sobie czytam, przeglądam i teraz, o 22, już zupełnie nie mam sił. Sam często mówię, że ludzie przesadzają z histerią, że może i dzieją się dziwne rzeczy, no ale bez przesady itd. I chyba to ja się mylę. Nie wyobrażam sobie jeszcze kilku lat z tymi wszystkimi osobnikami typu Hoser. Terlikowski dzisiaj też tradycyjnie zaszalał, ale on przynajmniej czasami jeszcze się zreflektuje i nawet przeprosi - reszta już nie. Reszta zachowa się jak Waszczykowski. Naprawdę się nimi brzydzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...