Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
On 9/22/2020 at 1:06 PM, kolek23 said:

 

IMO wymiana trenera w tym momencie to śmiech na sali, ale... akurat w temacie wygrania jednego meczu może dać dobry rezultat :) Miliony razy było widać efekt nowej miotły. Przygotowania Vuko też mogły być ukierunkowane konkretnie na formę na przełomie września i października, więc nie warto na ten temat zbytnio spekulować.

 

Ogólnie Legia pod względem zarządzania to :lol: i :rotfl: 

 

On 9/22/2020 at 1:08 PM, BartuS said:

 

na ten moment ciezko to oceniac, imo Drita to obowiazek, a Karabach tez jest do ogrania

tak mi się skojarzyło [spoiler]

[/spoiler]

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, BartuS napisał:

I jestem pewien, ze Lech dzisiaj by pierdolnal ten Karabach ze 3-0, bo Charleoi bylo druzyna dwie klasy lepsza od Azerow

 

Trudno mi tak powiedzieć. Ale może po prostu na tle Legii Azerowie wyglądali na dużo szybszych i ładnie prowadzących piłkę (oglądałem tylko drugą połowę, do drugiego gola).

Odnośnik do komentarza

Ja moze nie jestem az takim esktremista jak @Pulek (9. miejsce i takie tam), ale Czeslawa chetnie widzialbym poza klubem przed swietami. Oczywiscie mam na mysli Wszysktich Swietych, ale na Boze Narodzenie tez mnie taki prezent ucieszy. Na lawce sadza ciagnacych zespol gosci z poprzedniego sezonu, a wystawia takich, ktorzy nie przepracowali z druzyna pelnego cyklu przygotowan, dopiero co przyszli, i to jako spady z nieco powazniejszych lig. Zespol ustawiony jest tak, ze jedyny pomysl na gre to laga na wysokiego, o pardon - dwoch wysokich: ja wiem, ze dla ciulajacej remisy 0:0 czy cudowne wygrane 1:0 Pogoni czy Niecieczy to zbawienna taktyka, ale druzynie z aspiracjami nie przystoi, zwlaszcza jak gra z kims, kto jednak troszke umie w te pilke. Najwiekszym dramatem jest ten brak stylu, Boruc w pierwszej polowie pewnie mial flashbacki z Euro, kiedy to bronil wszystko, co sie dalo, z tym, ze to byly Niemcy, Austria i Chorwacja, a tu jakis Karabach...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
On 10/2/2020 at 2:24 PM, SZk said:

Ja moze nie jestem az takim esktremista jak @Pulek (9. miejsce i takie tam), ale Czeslawa chetnie widzialbym poza klubem przed swietami. Oczywiscie mam na mysli Wszysktich Swietych, ale na Boze Narodzenie tez mnie taki prezent ucieszy. Na lawce sadza ciagnacych zespol gosci z poprzedniego sezonu, a wystawia takich, ktorzy nie przepracowali z druzyna pelnego cyklu przygotowan, dopiero co przyszli, i to jako spady z nieco powazniejszych lig. Zespol ustawiony jest tak, ze jedyny pomysl na gre to laga na wysokiego, o pardon - dwoch wysokich: ja wiem, ze dla ciulajacej remisy 0:0 czy cudowne wygrane 1:0 Pogoni czy Niecieczy to zbawienna taktyka, ale druzynie z aspiracjami nie przystoi, zwlaszcza jak gra z kims, kto jednak troszke umie w te pilke. Najwiekszym dramatem jest ten brak stylu, Boruc w pierwszej polowie pewnie mial flashbacki z Euro, kiedy to bronil wszystko, co sie dalo, z tym, ze to byly Niemcy, Austria i Chorwacja, a tu jakis Karabach...

mi się wydaje, że Michniewicz trochę za bardzo uwierzył w te kadzące mu media i stwierdził, że jak zamiesza składem i zmieni taktykę, to jak się jakimś cudem uda awansować, to znów go będą na rękach nosić jako geniusza. Nie wiem czy dało się ograć ten Karabach z takim kadrą jaką dysponowała na ten mecz Legia, ale na pewno dało się tak bardzo nie dostać po dupie.

Odnośnik do komentarza

 

 

W dniu 1.10.2020 o 22:12, BartuS napisał:

I jestem pewien, ze Lech dzisiaj by pierdolnal ten Karabach ze 3-0, bo Charleoi bylo druzyna dwie klasy lepsza od Azerow

Ja napisał @jmk: Karabach od siedmiu lat co roku gra w fazie grupowej. A Charleroi nigdy w niej nie grał (co oczywiście nie zmienia faktu, że z Charleroi Legia też by pewnie 0-3 dostała).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...