Skocz do zawartości

Football Manager na Androidzie!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam chyba jakiś sentymentalny okres, bo pykło mi już 20 lat menager'owania, krótko mówiąc pierwsza wersja managera, w którą grałem to CM 01/02 - do dziś w głowie jest taka shortlista, że tylko człowiek menu główne zobaczy i już jest gotów ruszać po swoich.Nie udzielam się po forach, grupę śledzę ale w milczeniu, raczej mam swoje zasoby pozbierane przez te lata na starych dyskach i tak w sobotę wrzuciłem tutaj post apropo FMa 2008.

Nie spodziewałem się takiej reakcji, toteż niesiony falą, że nie tylko ja jestem uzależniony od EXCELa z symulacją danych. Udostępniam dziś dla wszystkich coś co próbuje zrobić przystępnym dla każdego.Mianowicie FM To Go! Przerwa w pracy?
Trzy meczyki można pyknąć!

Od miesiąca testuje na fmie 08, teraz jadę na FM 2010 - jest idealnie. Na moje FM mobile czy Touch nie mają podjazdu.FM 2021 - jest dla mnie za wolny, aktualnie kiedy mam dwójkę dzieci, pracę itp. cenię sobie szybsza rozgrywkę.Możesz zagrać w każdego FMa jakiego sobie zapragniesz.

Sterowanie kursorem myszki palcem po ekranie sprawdza się znakomicie, gorzej z klawiaturą, tam gdzie myszka jest dobracowana, klawiatura pozostawia wiele do życzenia. Tam gdzie sterowanie klawiszami jest super, sterowanie kursorem jest takie sobie. Ale jak mam więcej czasu popołudniem, podpinam mysz pod USB w telefonie. Ale ciągle nad tym pracuje testuję i nawet sam dzisiaj pisząc tą instrukcję zrozumiałem że powstanie konfiguracja dla każdego.Żeby nie przedłużać zapraszam do seansu na YT na jakim etapie jestem.


https://youtu.be/mZLInYTioaY
Kolejna sprawa to link do instrukcji w .pdf. opisałem krok po kroku jak sam już teraz możesz udzielać wywiadu, będąc w kolejce do kasy w Biedronce. Trenerami jesteśmy zawsze! Instrukcje narazie napisałem w języku Angielskim (za błędy językowe przepraszam - jestem samoukiem, troszkę mieszkałem w UK), postaram się niebawem wypuścić po Polsku - chce to słać do wszystkich trenerów all around the world! A prawda jest taka że mamy marne zasięgi Polskiej sceny. Aktualnie po szukaniu wszystkiego do fma 08 i 10 uważam że najwięcej znajdziemy w internecie Korei i Włoch.
Zamieszczam linki do google drive i mojego chomika, gdzie znajdziecie instrukcję jak i kompletne zebrane wszystko co potrzebne do fma 2008 i fma 2010. Nie uaktualniam jedynie baz danych. Z google drive możecie ściągać paczki .rar, w środku jest wszystko prócz mega paczek face i kits. Na chomiku można pobierać wszystko osobno.

Chomik - https://bit.ly/3qCcakI
Gdrive - https://bit.ly/3xWYzXx

Widzę ile już nabazgrałem, także jak ktoś tu dotarł to mam jedną prośbę. Wysyłajcie to dalej w świat, miło jest coś tworzyć dla społeczności. Aczkolwiek jako że jest to takie moje dziecię od zera, chciałbym aby jedynym źródłem instrukcji był ten chomik i mój GDrive. Będę wypuszczał kolejne wersje instrukcji. Mam w planach grubsze testy anydesk i vnc. I zdalny dostęp z android tv a pilotem będzie ekran telefonu.

Chętnie odpowiem na każde pytanie, żeby nie przedłużać. Tylko wolałbym pytania tutaj, a nie na pw, dzięki temu zrobić nam się FAQ który się wrzuci do jednego zbiornika.Jeśli uważacie że warto, dajcie znac! Wtedy zapał nie opada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...