Skocz do zawartości
  • 0

FM21: Brexit, pozwolenie na pracę zawetowanie za 1 podejściem


lubek111

Pytanie

Witam. Ostatnio pytałem o to, jak przerzucić Celtic i Rangers do ligi angielskiej i udało się. Jestem już po 1 sezonie w Championship, którą wygrałem i zatrudniłem z wolnego transferu piłkarza tureckiego Fenerbahce - Omera Beyaz'a, który nie dostał pozwolenia na pracę za 1 razem. Wyczytałem w sieci, że po Brexicie w piłce angielskiej wprowadzili system GBE i zawodnik według punktacji i tabelek z głównego pisma The FA - musi uzyskać minimum 15 punktów GBE, żeby dostać pozwolenie. Patrzyłem na te tabelki pobieżnie, bo niestety słabo stoję z angielskim, w grze też dostałem informację, że Omer Beyaz powinien zagrać minimum 70% meczy reprezentacyjnych w okresie 12 miesięcy (okres referencyjny dla piłkarzy U-21 to właśnie cały rok), żeby dostał AUTO PASS, ale na pozwolenia wpływają także inne punktacje. I tutaj właśnie moja prośba.. Czy ktoś, kto lubi bawić się (a może nawet bawił się) w te wszystkie cyferki, mógłby obliczyć i przedstawić całą kalkulację, ile mój zawodnik zdobył punktów GBE, bo tam nie chodzi tylko o występy w kadrze? Dla obliczeń podam Wam wszystkie statystyki Omera Beyaz'a z sezonu, a w ogóle to ta kalkulacja jest mi potrzebna do artykułu, bo będę opisywać season-by-season swoją przygodę Celticiem w Anglii i w tych wpisach chciałbym przedstawiać same "gorące tematy", żeby nie było żadnego zamulania. Oto statystyki Beyaza:

 

Omer Beyaz to Turek, który skończył już 18 lat. Główna reprezentacja Turcji jest 34. w Rankingu FIFA.
Jego macierzysty klub, Fenerbahce zajęło 2. miejsce w Lidze Tureckiej, co dało awans do UEFA Champions League Ścieżka Ligowa Druga runda kwalifikacyjna.

W okresie 12 miesięcy nie zagrał ani razu w seniorskim Fenerbahce i ani razu w seniorskiej kadrze kraju.
Grał w rozgrywkach Liga Elitarna Turecka U-19 A w 21 na 34 możliwe spotkania (60% rozegranych spotkań)
Jego Fenerbahce U-19 nie grało w UEFA Youth League, a Ligę U-19 zakończyło w środku stawki (bez awansu, bez spadku).

W okresie referencyjnym (12 miesięcy) zagrał w 4 z 10 meczów Turcji U-21 (40%), wszystkie w UEFA U-21 Qualifiers

 

Liczę na pomoc i jeżeli potrzebujecie jeszcze jakichś innych informacji, to służę, najprawdopodobniej sam bym to wszystko obliczył, gdybym dobrze znał język angielski. Jeżeli czegoś nie rozumiecie to piszcie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...