Jump to content

XXI zlot FMF - temat dyskusyjny

Recommended Posts

@laki@Mauro@Reaper@Meler:

W ośrodku nie ma już domków, ale 500 metrów obok w drugim ośrodku jest jeden domek ośmioosobowy za 1200 PLN:

Sypialnia 1:
1 łóżko podwójne
Sypialnia 2:
1 łóżko podwójne
Sypialnia 3:
1 duże łóżko podwójne
Salon:
1 rozkładana sofa

Niestety - z podwójnymi łóżkami. Nigdy nie robiliśmy zlotu na dwa ośrodki, ale jako że jest to tuż obok - mogę go zarezerwować. Co Wy na to?

W przypadku 5 osób (ktoś będzie musiał spać z kimś), cena to 1050, więc 210 PLN. W dużo lepszym standardzie patrząc po zdjęciach.

Tak więc praktycznie na to samo wychodzi, tylko byście byli 500 m od nas zakwaterowani,  i tak byśmy imprezowali razem.
  • Like 2
26 minut temu, Vami napisał:

@laki

Tak więc praktycznie na to samo wychodzi, tylko byście byli 500 m od nas zakwaterowani,  i tak byśmy imprezowali razem.

Huhu, 500m przy dwóch promilach z jeziorami po obu stronach. To skończy się dobrze :D

23 minuty temu, wwosik napisał:

Huhu, 500m przy dwóch promilach z jeziorami po obu stronach. To skończy się dobrze :D

No, ja mam dokładnie taką wątpliwość. To wygląda dobrze na trzeźwo.

9 minut temu, Mauro napisał:

No, ja mam dokładnie taką wątpliwość. To wygląda dobrze na trzeźwo.

Jest też opcja zamiany z kimś - ten domek dodatkowy ma dużo wyższy standard. To jaka decyzja @Mauro?

38 minut temu, Vami napisał:

Jest też opcja zamiany z kimś - ten domek dodatkowy ma dużo wyższy standard. To jaka decyzja @Mauro?

Jeśli ktoś by się chciał zamienić to ja bardzo chętnie. A jeśli nie będzie chętnego to jednak wolę poczekać na liście rezerwowej, czy nie zwolni się coś na terenie tego "głównego" ośrodka.

14 minut temu, Qcz napisał:

Mogę się zamienić i wejść do tego nowego domku pod warunkiem że będę w tej mniejszej sypialni sam. Mauro wchodzisz na moje miejsce? 

Tak, wchodzę w to. Mam wpłacić na konto @Vamiczy @Qcz ?

2 godziny temu, Qcz napisał:

Mogę się zamienić i wejść do tego nowego domku pod warunkiem że będę w tej mniejszej sypialni sam. Mauro wchodzisz na moje miejsce? 

I tak Cie opierdole w tego poksa! Nie uciekniesz!