Skocz do zawartości

XXI zlot FMF - temat dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Vami napisał:

Niestety ośrodek doliczył nam opłatę za zniszczenie krzesła 50 PLN. Jutro im muszę wysłać przelew. Bardzo bym prosił wszystkich o zrzutkę po 1,85 PLN.

Ja wysłałem Ci wczoraj 30 zł - dopłatą do noclegu plus parking. Jeśli więc nie było liczonego parkingu to może pójść na krzesło

Odnośnik do komentarza

Panowie, było fantastycznie, mega się cieszę, że dałem się namówić. Super było Was wszystkich poznać, zobaczyć te mordki, teraz foru...discord :keke: już nie będzie taki sam. Ogólnie byłem lekko nieśmiały, ale wraz z ilością % język się rozplątywał. :keke: Atmosfera mega, resecik idealny, fajny meczyk w piłeczke i zacięta walka z Qczem w pingla. (będzie trzeba kiedyś zagrać w normalnych warunkach :D) Sosiki Vamiego prima sort, achievement Caroliny Reaper zdobyty, ryja paliło, ale trzeba pamiętać, żeby nauczyć się tym delektować. (w obie strony :keke:) Teraz nie pozostaje mi nic innego jak położyć się, odpoczywać, nadrobić Chłopaków z Baraków i czekać na kolejny zlot. :D Dzięki Panowie i Panie! ;) 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

W czym?

Jeśli chodzi o zlot to discord wprowadził tylko zamieszanie. Na forum mamy temat: "zlot - temat dyskusyjny" ale dyskusja toczy się na discordzie. A tam wśród pogaduszek o tym kto gdzie będzie rzygał i ile wódki zabrać można znaleźć informacje o tym kto jedzie samochodem i o której godzinie wyjazd. 

I wiem, że takie dyskusje też toczyły się tutaj ale było to przynajmniej jedno miejsce.

Kompletnie się w discordzie nie odnajduję, dla mnie to taki śmietnik

 

  • Uwielbiam 2
  • Vami 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanie! :) Fajnie było spotkać te same mordeczki po 12 latach przerwy a i w końcu poznać na żywo kilka osób z którymi się człowiek zżył przy wspólnym graniu i pisaniu. No i piateczka dla tio i Mauro z naszego domku - spoko się z wami mieszkało! Bo to dobry chłopak był i mało pił... ;D

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • jmk odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...