Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedłem wczoraj z pracy na ostatnie 30 min meczu, puściłem z telefonu, podłączyłem się w aucie i dojeżdżając do domu zobaczyłem karnego i zwycięstwo MU. Z jednej strony nie był to wybitny mecz United, tyle co skuteczny. Ale biorąc pod uwagę zdziesiątkowaną kadrę to nawet przy tak dużej pomocy PSG to Ole dokonał cudu. Zmianę mentalności zawodników na te x spotkań w Anglii jeszcze mogłem sobie tłumaczyć radością po odejściu Mou, ale przy wczorajszym rezultacie to ciężko coś odebrać Ole. Byłem całkowitym przeciwnikiem tego by mu przedłużyć kontrakt na stałe, ale po wczoraj zaczynam się zastanawiać nad tym. Jeżeli utrzyma wyniki w lidze i nie zbłaźnimy się w następnej rundzie LM (porażka będzie do przeżycia byleby był styl i zaangażowanie) to coraz ciężej będzie znaleźć argumenty przeciwko OGS.

 

A jak na razie wielkie brawa dla Ole i chłopaków :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wujek Przecinak napisał:

Nie wierzyłem w pokonanie PSG i stał sie cud :D

OK z pomocą walących glową w mur Paryżan, ale czy także sędziego? Na początku myślałem, że karny z czapy, a później zacząłem patrzeć na ręce zawodnika PSG i to, że były rozłożone.

Co sądzicie o tym karnym? Z czapy czy słuszny?

gwizdnal to gwizdnal, na uj drążyć ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądam niemal wszystkie mecze United i to co zrobił Ole to już jest bardzo dużo. Ajer zwrócił jednak uwagę na ważną rzecz, zobaczymy jak zostanie zaplanowana wizja klubu.

Ole ma te szczęście, że nawet jak coś spierniczy nie zostanie powieszony, bo miał być opcją tymczasową. Już się udało sporo zmienić, uda się więcej? Super. Nie uda się? Nikt pretensji do niego mieć nie będzie.

Oczekiwanie będą rosły, ale póki co spokojnie obserwujmy. Nie ma co się napalać na wielkie wyniki, trzeba się cieszyć tym co jest tu i teraz :)

Po wczoraj jestem mega szczęśliwy :) Wyeliminowanie PSG to naprawdę coś przy tym jak cierpieliśmy za Mourinho.  

Odnośnik do komentarza

Mecz z PSG skończyliśmy mając na boisku Masona Greenwooda (17 lat) Tahitha Chonga (19 lat) Diogo Dalota (19 lat), cały mecz grał Rashford (21 lat), McTominay (22 lata) - wychowankowie, młodziaki.

Niesamowite, nikt nam nie dawał szans, ja też ani trochę nie wierzyłem w to, że może się udać. Cały wieczór oglądałem potem cieszynki kontuzjowanych i innych :D.

Macie, enjoy:

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2019 o 10:29, KAGO napisał:

Można by było napisać, że jest już po herbacie, ale pamiętajmy, że PSG lubi spektakularnie się przewrócić i sobie ten głupi ryj rozwalić ;) Strata Pogby paradoksalnie nie musi być od razu gwoździem do trumny United, bo we wczorajszym spotkaniu nie pokazał się, jako ten lider gospodarzy, a i przyjezdni pokazali, że bez swoich czołowych gwiazd można postawić na pracę zespołową i również osiągać przyzwoite wyniki. Niewątpliwie murowanym faworytem będzie w rewanżu mistrz Francji, to niemniej chętnie obejrzę ten rewanż z myślą gdzieś z tyłu głowy, że tam się coś jeszcze może wydarzyć :) 

 

#łatwo 

 

Wielkie gratulacje dla United, bo osiągnięcie takiego wyniku przy takich problemach kadrowych to wielka rzecz i mam szczerą nadzieję, że decyzja o wykupieniu OGS została już klepnięta, a oficjalka to kwestia czasu ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Oglądam niemal wszystkie mecze United i to co zrobił Ole to już jest bardzo dużo. Ajer zwrócił jednak uwagę na ważną rzecz, zobaczymy jak zostanie zaplanowana wizja klubu.

Ole ma te szczęście, że nawet jak coś spierniczy nie zostanie powieszony, bo miał być opcją tymczasową. Już się udało sporo zmienić, uda się więcej? Super. Nie uda się? Nikt pretensji do niego mieć nie będzie.

Oczekiwanie będą rosły, ale póki co spokojnie obserwujmy. Nie ma co się napalać na wielkie wyniki, trzeba się cieszyć tym co jest tu i teraz :)

Po wczoraj jestem mega szczęśliwy :) Wyeliminowanie PSG to naprawdę coś przy tym jak cierpieliśmy za Mourinho.  

ale wczoraj zagraliście, jak wypisz, wymaluj za czasów MOu. Straszny autobus, bez kreatywnosci w srodku i.t.d.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Keith Flint napisał:

ale wczoraj zagraliście, jak wypisz, wymaluj za czasów MOu. Straszny autobus, bez kreatywnosci w srodku i.t.d.

 

Z mocnym przeciwnikiem takim jak PSG i brakiem większości zawodników z podstawowego składu nie dało się inaczej :)

Za Mou autobus był nawet z Fulham czy Crystal Palace ustawiony ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Keith Flint napisał:

ale wczoraj zagraliście, jak wypisz, wymaluj za czasów MOu. Straszny autobus, bez kreatywnosci w srodku i.t.d.

 

Jest spora różnica międzym robienie autobusu i bunkrowaniem się, a byciem zepchniętym do defensywy i walczeniem z przeciwnikiem kontrami i pressingiem formacji ofensywnych...

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie postawa tej drużyny to zagadka, bo nie ma tam chyba ani jednego piłkarza (może poza DDG), który byłby w stanie dłużej utrzymać dobrą formę. Próba przewidzenia tego, jak w kolejnym meczu zagra Lukaku/Rashford/Pogba etc to jak obstawianie wyników polskiej ekstraklasy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Raczej po prostu zaczyna wychodzic "warsztat" norweskiego "trenera". Dobre wyniki MU bezposrednio po przyjsciu Solskjaera to jeszcze zasluga Mourinho, za ktore kudosy zebral kto inny. Efekty pracy Mourinho sie skonczyly, a razem z nimi dzien dziecka dla United i ich nowego szkoleniowca. Inna sprawa, ze w obronie MU nadal bardzo, bardzo brakuje jakosci, chociaz to w ogole zespol poukladany bez ladu i skladu i zadnego pomyslu, taka luksusowa wersja Evertonu :keke:

 

 

Edytowane przez kuab
  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...