Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pozostałem przy poprzedniej bazie :D Wystarczy mi wkurzania, że nie mogę moich ulubieńców ściągać, bo już poznajdowali sobie kluby :D

Niestety nie dodałem sobie lig japońskich, Wysp Owczych, Sam Marino i Gibraltaru, bo ich wtedy nie było. Za to poleciałem z niższymi ligami angielskimi.

Tutaj ciekawostka. Po wgraniu niższych lig angielskich widzę dużo większe zainteresowanie wypożyczeniem zawodników od mnie. Ze sprzedażą jest póki co gorzej, ale wyprzedaż w sumie dopiero zaczynam. Ciekawe czy dodanie lig przełoży się także na łatwiejsze pozbywanie zawodników. Oczywiście nie liczę na wielkie pieniądze tylko klasyczne w moim wypadku 1000-5000 funtów :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam wersję fm21 w game passie. Nie wiem gdzie wgrać fix poprawiający nazwę drużyn. Brak folderu lnc.

 

Ścieżka do folderu db w którym jest folder 2140, default. I oba są puste.  E:\WpSystem\S-1-5-21-3198547773-2221292848-486457089-1001\AppData\Local\Packages\SportsInteractive.FootballManager2021-Windows_5w3tn6tb6stnm\LocalCache\Local\Sports Interactive\Football Manager 2021\Gamepass\Preferences\version 4\db 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu też miałem zagwozdkę, o co chodzi. Nie miałem podglądu na mecze innych klubów w mojej lidze, w innych ligach wszystko działało. W kolejnym sezonie wróciło wszystko do normy.

Teraz sprawdziłem mecze swojej drużyny. Właśnie skończyłem sezon 22-23. Mam podgląd do początku sezonu 21-22.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem nową karierę bez żadnej licencji trenerskiej. Przyjęli mnie do Flint Town w Walii. Jako, że byłem na permanentnym minusie, to nie było szansy pojechać na kurs trenerski. Ale zdobyłem mistrza, przeszedłem nawet pierwsze rundy CL, więc trochę kasy wpadło. I proszę o wysłanie mnie na kurs, a zarząd mnie informuje, że mnie nie puści, bo podniosę swoje umiejętności i odejdę do lepszego klubu :_confused:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Łonio napisał:

Zacząłem nową karierę bez żadnej licencji trenerskiej. Przyjęli mnie do Flint Town w Walii. Jako, że byłem na permanentnym minusie, to nie było szansy pojechać na kurs trenerski. Ale zdobyłem mistrza, przeszedłem nawet pierwsze rundy CL, więc trochę kasy wpadło. I proszę o wysłanie mnie na kurs, a zarząd mnie informuje, że mnie nie puści, bo podniosę swoje umiejętności i odejdę do lepszego klubu :_confused:

 

Złośliwe małe członki :/ 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Łonio napisał:

Zacząłem nową karierę bez żadnej licencji trenerskiej. Przyjęli mnie do Flint Town w Walii. Jako, że byłem na permanentnym minusie, to nie było szansy pojechać na kurs trenerski. Ale zdobyłem mistrza, przeszedłem nawet pierwsze rundy CL, więc trochę kasy wpadło. I proszę o wysłanie mnie na kurs, a zarząd mnie informuje, że mnie nie puści, bo podniosę swoje umiejętności i odejdę do lepszego klubu :_confused:

 

Też tak miałem w Warcie ale  dopiero, gdy chciałem robić kursy na te najwyższe stopnie licencji menadżerskich. Jednak po rozmowach z zarządem ustępowali. Łaski nie robili, w końcu wprowadziłem ten klub na ekstraklasowe salony.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wujek Przecinak napisał:

W Blyth wymuszam kursy trenerskie. Zaczynałem bez żadnego oświadczenia. Zarząd przy rozmowach marudzi, ale zawsze w końcu się zgadza.

 

U mnie nie było żadnego dialogu. Nie i do widzenia. Ale w końcu się zgodzili. I nawet wskoczy status profesjonalny ;)

 

1 godzinę temu, Wujek Przecinak napisał:

Jaki macie ustawiony obszar dysku zarezerwowany na mecze?

Ja mam domyślny, może dlatego nie widzę starych meczów. Na dysku z Windowsem wolne 6GB, na dysku z FM-em wolne 20 GB. Może to za mało?

 

Bez tytułu.jpg

 

Też mam domyślny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie - chcę zrobić format w komputerze, więc jak wygląda kwestia ponownej instalacji gry ? Czy będę musiał od nowa robić dokładnie wszystko to, co podczas pierwszej instalacji ?

 

I kolejne pytanie - chciałbym przed formatem zachować savy oraz niektóre pliki gry. Gdzie mogę znaleźć ten plik, gdzie są zapisane ustawienia gry (czyli tam, gdzie wybiera się m.in. rodzaj waluty)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, FM_king napisał:

Witam, mam pytanie - chcę zrobić format w komputerze, więc jak wygląda kwestia ponownej instalacji gry ? Czy będę musiał od nowa robić dokładnie wszystko to, co podczas pierwszej instalacji ?

 

I kolejne pytanie - chciałbym przed formatem zachować savy oraz niektóre pliki gry. Gdzie mogę znaleźć ten plik, gdzie są zapisane ustawienia gry (czyli tam, gdzie wybiera się m.in. rodzaj waluty)

 

Ostatni format robiłem bardzo dawno temu, ale o ile pamiętam po skopiowaniu plików z folderu "user data" nie musiałem za dużo zmieniać w ustawieniach po wgraniu zapisanych gier. Kurcze, nie pamiętam dokładnie :/ 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, FM_king napisał:

Witam, mam pytanie - chcę zrobić format w komputerze, więc jak wygląda kwestia ponownej instalacji gry ? Czy będę musiał od nowa robić dokładnie wszystko to, co podczas pierwszej instalacji ?

 

I kolejne pytanie - chciałbym przed formatem zachować savy oraz niektóre pliki gry. Gdzie mogę znaleźć ten plik, gdzie są zapisane ustawienia gry (czyli tam, gdzie wybiera się m.in. rodzaj waluty)

 

Po formacie musisz instalować FM jeszcze raz.  Jeśli na kompie formatujesz tylko partycję "C" to warto sobie skopiować cały folder "Football Manager 2021" z Dokumentów - tam będziesz miał też sejwy, oprócz tego taktyki, skórki, wszystkie dodatki graficzne. Ja tak robiłem gdy musiałem reinstalować FM. Tylko zanim z powrotem kopiowałem wszystko na swoje miejsce odpalałem "świeżaka" FM, startowałem szybki sezon, wychodziłem z gry i dopiero kopiowałem zarchiwizowany katalog Football Manager 2021. Dzięki temu, przy następnym uruchomieniu gry wszystkie "stare" ustawienia i zapisane stany  wracają jak gdyby nigdy nic :)

Typowa ścieżka dostępu to C:/User/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2021

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli wystarczy po prostu skopiować cały folder "Football Manager".

 

14 godzin temu, Nigel napisał:

Tylko zanim z powrotem kopiowałem wszystko na swoje miejsce odpalałem "świeżaka" FM, startowałem szybki sezon, wychodziłem z gry i dopiero kopiowałem zarchiwizowany katalog Football Manager 2021. Dzięki temu, przy następnym uruchomieniu gry wszystkie "stare" ustawienia i zapisane stany  wracają jak gdyby nigdy nic

 

To znaczy, że jak najpierw zainstaluję grę, potem wkleję katalog i odpalę FM-a, to savy i zapisane wcześniej ustawienia mogą się nie załadować ? Mimo, że wszystkie pliki zostały zachowane ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...