Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mała łyżka dziegciu.

Reputacja wskoczyła na 5*. Obcięli mi limity na trenerów i skautów. Wcześniej mogłem sam sobie wybierać kluby filialne. Obecnie zarząd ma na mnie zlewkę i proponuje mi od jakiegoś czasu tylko kluby z niższych lig angielskich. Młodzi piłkarze, 18-19 lat, potrafią zażądać przy podpisywaniu kontraktów gwarancji włączenia do pierwszego zespołu, a w kolejnych latach pierwszego składu.

4 minuty temu, Scorpio napisał:

A ja mam dwa pytania - jak teraz wygląda sprawa transferów w lidze angielskiej i czy od sezonu 2021/22 jest wprowadzony ten nowy europejski puchar?

Puchar jest wprowadzony. A co o transferach chcesz wiedzieć? Zawodnicy potrzebują pozwolenia na pracę ogólnie rzecz ujmując.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Scorpio napisał:

Czyli wróciło do starych warunków? Piłkarzy z UE też obowiązuje pozwolenie na pracę i wymóg spotkań w kadrze itp?

No oczywiście, przecież jest twardy brexit ;)

Piłkarz jakieś tam punkty łapie. Ale widzę, że nie koniecznie musi grać w kadrze. Zdarza się, że wypożyczam jakiegoś młodego grajka do klubu filialnego i przy następnej próbie już dostaje pozwolenie na pracę.

 

9592f48772d80376.png

 

A przypomniało mi się. Jest problem z zatrudnianiem trenerów siłowych. Duża ich część nie ma licencji kontynentalnej i nie mogę ich zatrudnić w Anglii.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Piłkarzy z UE chyba nie obowiązują wymogi pozwolenia na pracę w okresie przejściowym. Na pewno nie w pierwszym sezonie gry. Przynajmniej tak wygląda to u mnie, ale gram w póki co w Conference Nort/South. Do Blyth spokojnie mogę sprowadzać zawodników z UE bez obostrzeń.

Że bez maseczek? :-k

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Makk napisał:

Że bez maseczek? :-k

 

Cholera, za dużo czytania o Covidzie ;) 

O ile pamiętam jak zaczynałem grę na podstawowej bazie danych pojawiła się nawet informacja, że zmiany transferowe wejdą od kolejnego sezonu czy jakoś tak. Że zmiany nie będą dotyczyły zawodników już sprowadzonych do klubu. Na styczniowej bazie danych takiego komunikatu jeszcze nie miałem, albo go przeoczyłem. 

W każdym razie coś w ten deseń było, bo od razu rzuciłem się na ściąganie za free ciekawych (i takich którzy chcą do mnie przejść) zawodników z obywatelstwami UE, żeby tylko mieć ich w drużynie.

Odnośnik do komentarza

Wyszedł finalny oficjalny update :)

"The Final Winter Update for Football Manager 2021 is now complete, with this second part covering transfers from windows that closed during February, database updates and a few outstanding gameplay fixes.

Deals that happened in China, Russia, MLS, as well as free transfers in the EFL are included in this Update. You’ll need to begin a new career for them to take effect, so there’s never been a better time to take your managerial skills abroad.

A gameplay patch containing fixes and improvements across multiple areas of the game is also included in this Update which are save game compatible.

The Update should download automatically but if you find that it hasn’t installed, quit and restart Steam.

Gameplay fixes for Update 21.4 include (but are not limited to):
• A fix for crashes that were occurring when users entered matches
• General in-game stability fixes
• Better tracking of the chances which should be considered as ‘clear-cut’
• Ensuring passing combinations appear correctly on chalkboards/stats menus
• Most assists by a player within club records now appearing correctly"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...