Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, FM_king napisał:

Dlatego uważam, że nie ma sensu co roku kupować nowej gry, bo zmiany są po prostu kosmetyczne.

 

Od jakiegoś czasu tak robię. Co dwa lata kupuję. Chyba, że czymś mnie na kolana rzucą. Zobaczymy czy coś rzucającego wymyślą w FM-ie 2022. Jak nie będę spokojnie grał w 2021, który mi się podoba :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.06.2021 o 23:51, FM_king napisał:

Ostatnio spotkałem się z opinią, że FM jest coraz łatwiejszy i osiąganie dobrych wyników w stosunkowo krótkim czasie już nie jest takim wyczynem jak kiedyś.


Nie zgadzam się z tą opinią. Ok, idzie mi nieźle Blyth, z Arubą też było fajnie (teraz walczę Albanią o awans do MŚ), ale zdecydowanie więcej muszę kombinować, żeby osiągać oczekiwane wyniki :) 

Odnośnik do komentarza

Także nie widzę jakiejś dużej różnicy w poziomie trudności w stosunku do poprzednich wersji. Natomiast mam wrażenie, że o wiele efektywniejsza jest praca pionu skoutingu. Mało w sumie grałem w FM20 ale wobec FM19 i wcześniejszych skok jakościowy jest duży.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, FM_king napisał:

A tak jeszcze z technicznych spraw - przykładaliście zawsze wagę do tego, na jakim dysku instalujecie grę, czy to kompletnie bez znaczenia ?

 

Raczej za bardzo nie zwracałem na to uwagi. Folder z sejvami, grafiką i innymi danymi "podręcznymi" standardowo jest na dysku systemowym C:. U mnie jest to SSD.

 

Wczoraj udało mi się wygrać Stuttgartem Ligę Mistrzów. W finale z PSG urządziliśmy małą kanonadę 5:4 :) Jestem w szoku, ale chyba zdjęcie presji z zawodników na spotkaniu przedmeczowym zrobiło swoje. Coraz bardziej dostrzegam wpływ tego elementu na wyniki. Sama taktyka sprawy nie załatwi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Jak Wam się rozwijają młode talenty? Bo mam jakieś mieszane uczucia.

Od chyba 3 sezonów mam w Alkmaar obiekty treningowe rozbudowane na maxa. Trenerzy 4,5*.

Kupiłem 2-3 sezony temu kilku młodych zawodników 17-18 lat, którzy dobrze rokowali na przyszłość. I tak sobie sprawdzam ich postępy.

 

2da894051a82284e.png

5aab781b55103494.png

3d9f2742d83662ae.png

bfa60ece4b590591.png

332b80691075df1c.png

 

Ostatni zawodnik jest klubowym juniorem i widać największy skok atrybutów w wieku 17tu lat. Później tak samo słabo. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
8 godzin temu, Nigel napisał:

A dlaczego nie można wysłać podania? Brak wolnych posad czy jakiś bug?

No właśnie wygląda to na buga. Wolne posady są, ale nie mogę wysłać podania o pracę. Guzik jest szary, nie aktywny. Sprawdzałem w różnych klubach i ligach.

Ale o wolne posady w Reprezentacjach mogę się starać. Problem dotyczy tylko klubów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...