Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, FM_king napisał:

A tak przy okazji pytanie do tych, co mają Windows 10 - jak Wam się sprawuje FM na tym systemie ? Nie ma żadnych crashów i innych problemów ?

 

Kilka dni temu kupiłem Windowsa 10 i dysk SSD. Planuję przetestować FM-a na tym systemie za kilka, kilkanaście dni :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, FM_king napisał:

A tak przy okazji pytanie do tych, co mają Windows 10 - jak Wam się sprawuje FM na tym systemie ? Nie ma żadnych crashów i innych problemów ?

 

Nie. U mnie nie ma problemów z rozgrywką. Aktualnie kariera doszła do marca 2026 roku i nic nie crashuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Nigel napisał:

Nie. U mnie nie ma problemów z rozgrywką. Aktualnie kariera doszła do marca 2026 roku i nic nie crashuje.

Nie pamiętam czy na tym forum, ale czytałem kiedyś jakiś post, że ktoś też nie miał żadnych problemów z FM-em na Windows 10. Ja akurat mam Windowsa 7 i gram w FM 2016. Zaczynam już ósmy sezon i też od początku wszystko gra. Bo grając w stare FM-y na Windows XP różnie to bywało :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czy takie dziwne? Real nie przedłużył z nim kontraktu, ma już 37 lat i dostaje ofertę z klubu, który gra w Lidze Mistrzów. Wrócił do dobrze znanej mu ligi. Kasa też się zgadza, więc to chyba lepsza opcja niż MLS :P

Nie muszę chyba wspominać o tym, że Robercik jest na dobrej drodze do zdobycia kolejnej "armatki".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, FM_king napisał:

Nie pamiętam czy na tym forum, ale czytałem kiedyś jakiś post, że ktoś też nie miał żadnych problemów z FM-em na Windows 10. Ja akurat mam Windowsa 7 i gram w FM 2016. Zaczynam już ósmy sezon i też od początku wszystko gra. Bo grając w stare FM-y na Windows XP różnie to bywało :D

 

Nie zapomnę moich crashy na XP. Ile ja się z nimi chrzaniłem. 

Na Windowsie 7 przytrafiło mi się tylko kilka crashy i to przeważnie z mojej winy jak za dużo operacji na raz robiłem i pamięć nie dawała rady :D

 

Co do Roberta do jak uda mi się rozegrać kilka sezonów spróbuję go do Blyth sprowadzić. Taki mam niecny plan :D 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Nigel napisał:

Czy takie dziwne? Real nie przedłużył z nim kontraktu, ma już 37 lat i dostaje ofertę z klubu, który gra w Lidze Mistrzów.

No to w takim razie jest to uzasadnione :) Nie wiedziałem, że Stuttgart to już nowa siła w Niemczech; myślałem że to dopiero pierwszy taki udany sezon ;)

39 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Co do Roberta do jak uda mi się rozegrać kilka sezonów spróbuję go do Blyth sprowadzić.

A która to obecnie liga ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, FM_king napisał:

No to w takim razie jest to uzasadnione :) Nie wiedziałem, że Stuttgart to już nowa siła w Niemczech; myślałem że to dopiero pierwszy taki udany sezon ;)

A która to obecnie liga ?

 

Conference National :D Także na Lewego spokojnie poczekam aż skończy 40 lat :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, FM_king napisał:

No to w takim razie jest to uzasadnione :) Nie wiedziałem, że Stuttgart to już nowa siła w Niemczech; myślałem że to dopiero pierwszy taki udany sezon ;)

A która to obecnie liga ?

 

Zostałem menago vfB po ich awansie z BL2. W pierwszym sezonie było 4 miejsce i awans do Ligi Mistrzów. Teraz pora przełamać monopol Bawarczyków (od 2012/13 tylko raz mistrzem był inny klub czyli BVB) na wygrywanie Bundesligi :)

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nigel napisał:

Zostałem menago vfB po ich awansie z BL2. W pierwszym sezonie było 4 miejsce i awans do Ligi Mistrzów. Teraz pora przełamać monopol Bawarczyków (od 2012/13 tylko raz mistrzem był inny klub czyli BVB) na wygrywanie Bundesligi

Tego typu kluby są bardzo fajne do prowadzenia w Fm-ie. Drużyny, które może nie zaliczają się do potęg europejskiej piłki, ale mają za sobą bogatą historię i potencjał, żeby osiągać z nimi naprawdę dobre wyniki. Ja pamiętam Stuttgart z sezonu 2003/2004, kiedy jako sensacyjny wicemistrz Niemiec debiutowali w Lidze Mistrzów i od razu stali się jedną z rewelacji, pokonując w fazie grupowej Manchester United. Ostatecznie wyszli z grupy, a w 1/8 finału ulegli w dwumeczu 0:1 Chelsea i to tylko dlatego, że samobójczą bramkę strzelił Fernando Meira. Fajny skład z wieloma młodymi zawodnikami jak Timo Hildebrand, Andreas Hinkel, Philipp Lahm, Aleksander Hleb czy Imre Szabics. Ech, ekstra czasy :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że fajne. Bardzo dobra baza treningowa, duży stadion - idealne warunki do przywracania dawnej chwały. Przesiadka z polskiej ligi z takiego klubu jak Warta Gorzów bardzo przyjemna. Jak z Syrenki do nomen omen Mercedesa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie poprawa silnika meczowego. Zawodnicy dużo lepiej reagują na polecenia. Tak jak zauważył Nigel jest dużo większa interakcja między menedżerem a zawodnikami. Jak się kupuję FM-a co roku tych zmian nie widać, ale jak się zrobi przerwę zmiany są bardzo odczuwalne. 

Na minus domyślne skiny i wygląd ekranów meczowych. Jest mniej czytelny niż kiedyś. Tutaj autorzy przekombinowują.  

Korzystam ze skina FLUT, a i tak musiałem go zmieniać pod siebie łącząc go z różnymi modami i grzebaniem w configach. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...