Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram luźną dyskusję o rozgrywce w Football Manager 2021. Wymieniajmy się wrażeniami, sukcesami, porażkami, poradami itp.

 

Na początek pytanko: Czy zgodzicie się z moją opinią, że rozgrywka w FM21 jest bardziej wciągająca niż w poprzednich "nieparzystych" wersjach: 19, 17 i 15?

Czym to można tłumaczyć?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciężko mi się do tego odnieść. Ja wcześniej ogrywałem wersję 17 i dobrze się bawiłem. Chociaż patrząc z perspektywy obecnej części, to jest przepaść w silniku meczowym.

Wówczas akcje były sztampowe, zachowanie zawodników przewidywalne. A obecny silnik jest dla mnie rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Nigel said:

Na początek pytanko: Czy zgodzicie się z moją opinią, że rozgrywka w FM21 jest bardziej wciągająca niż w poprzednich "nieparzystych" wersjach: 19, 17 i 15?

zdecydowanie 1/ nie zepsuli niczego po fenomenalnym FM 20 i 2/ poprawili silnik meczowy chociaż 3/ ten w agresywne rewolucyjnej wersji z bety podobał mi się bardziej, mam wrażenie, że przycięli niektóre elementy po premierze (chociaż nie mam dowodów)

Odnośnik do komentarza

Mnie do FM-a 2021 przekonał silnik meczowy. Gra wygląda zdecydowanie lepiej niż wersja 2019.

Za cholerę nie podoba mi się za to "Raport o zespole", który jest brzydszy i mniej czytelny niż w 2019.

Brzydko wyglądają też ekrany meczowe. Dopiero po wgraniu modów i poprawionych skinów wygląda to po ludzku.

W domyślnym skinie za dużo jest klikania. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Nigel napisał:

W takim razie jakich skórek używacie? Ja najczęściej FM-Scout FM21 Instant-Result i Heffem Skin V1. Co Wujku byś jeszcze polecił?

 

FLUT jest bardzo fajny i czytelny :) Trochę go zmieniłem na swoje potrzeby wgrywając kilka plików z Match Screen Mods z Sortitoutsi, ale FLUT sam w sobie jest fajny.

 

Odnośnik do komentarza

Mam FLUT Skin Dark 1.0 i serduszka obrazujące kondycję. Skórka "muli" przy przełączani na poszczególne ekrany. Gwiazdki rankingu na widoku klubowym wyświetlają się na 3/4 wielkości. Flut bardzo mi się podobał w poprzednich wersjach, teraz wydaje się trochę taki cukierkowy. Jednak decydujące jest to powolne otwieranie się ekranów.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nigel napisał:

Mam FLUT Skin Dark 1.0 i serduszka obrazujące kondycję. Skórka "muli" przy przełączani na poszczególne ekrany. Gwiazdki rankingu na widoku klubowym wyświetlają się na 3/4 wielkości. Flut bardzo mi się podobał w poprzednich wersjach, teraz wydaje się trochę taki cukierkowy. Jednak decydujące jest to powolne otwieranie się ekranów.

Wywal to ;) Po którejś łatce SI skin zaczął mulić. Ściągnij wersję 9 i będzie git. Serduszek też już nie będzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Łonio napisał:

Z tymi serduszkami chyba się zagalopowałem. One standardowo chyba są. Ale można wywalić tę kolumnę i wstawić Kondycja ogólna/Gotowość do gry.

 

Serduszka strasznie mnie irytowały, ale w końcu się do nich przyzwyczaiłem. Podobnie jak Ty mam jednak ustawioną też kolumnę kondycja/gotowość go gry :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...