Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  56 klubowiczów  ·  Zasady

Journeyman

Bałkański Journeyman


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu pora coś wrzucić na forum :) W FMie 21 prowadzę bardzo barwnego Journeymana, ale relacjonuję go głównie na Discordzie. Mam tam obecnie 2038 rok, więc przyda mi się lekka odskocznia od niego ;) Jako, że sam zamysł Journeymana mi się podoba, skorzystałem z lig od Timo, w celu spróbowania tego trybu gry w wydaniu bałkańskim.

 

Setup lig wygląda tak:

 

image.thumb.png.0b5bc57b6e4cdf10f7e5e9d5baa7af5c.png

 

Niestety, Chorwacja nie jest opracowana przez Timo, ale umówmy się - to raczej powinien być ostatni stempel w tej karierze :) 

 

Oczywiście - zgodnie z zasadami Journeymana zaczynam bez licencji i doświadczenia, a swoje pierwsze zatrudnienie znalazłem dosyć szybko:

 

image.thumb.png.c1bdd44b8a062695ff7096f8e332405a.png

 

Opoja, jako jedyny z tych klubów zaproponował mi jakiekolwiek pieniądze w kontrakcie, a jest to zawrotne 140 euro tygodniowo :D Zaczynamy w czwartej lidze Kosowa. Cale na ten sezon? Mocno powalczyć o awans.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w Kosowie już za mną, oczywiście zakończony sukcesem. Zarząd wymagał ode mnie walki o awans w drugim sezonie, ale udało się to osiągnąć już w pierwszym. 

 

image.thumb.png.33d2a345c9b36b053d69423e960cdea8.png

 

Kosowska czwarta liga dzieli się na cztery grupy po 10 zespołów, ale gra się tylko trzy rundy. Najlepszy zespół z każdej z grup otrzymuje promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Byliśmy zdecydowanie najlepszym zespołem ze wszystkich grup, a co lepsze, drugi zespół w naszej grupie wygrałby w każdej innej, a trzeci w dwóch.

Trzecia liga także podzielona jest na grupy - tym razem dwie po 10 ekip. Dwie najlepsze awansują na zaplecze Superligi. Mam nadzieję, że od razu uda się powalczyć :) 

 

Taktycznie gramy bardzo prosto:

 

image.thumb.png.88561e13c46f9407114c03a43c57e8fd.png

 

Ze smutnych rzeczy - nadal nie rozpocząłem robić nawet najniższej licencji - przychodów brak, w kasie tylko minus. Chyba na jakikolwiek kurs chwilę tutaj poczekamy...

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...