Skocz do zawartości

saragossa or lille


Yau

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. w wersji FM2019 albo 2020 opisywałem tu karierę Watford w której skupiałem się na rozwoju młodych zawodników. Właśnie znudziła mnie wersja 2020 i szukam kariery, która mnie wciągnie, jednocześnie będąc karierą, która również skupia się na tym aspekcie. Czy są chętni do czytania jednej z tych 2 karier, które chodzą mi po głowie? jeśli tak to proszę o rekomendację czy gramy Lille czy Saragossą :) 

Odnośnik do komentarza

Po prostu zacznij pisać i rób to wytrwale, a czytelnicy pojawią się sami; wiem co mówię :)  Gdy pisałem tu kilka lat temu swojego pierwszego opka, to bodajże przez pierwsze trzy strony pisałem sam dla siebie, a dopiero później pojawiło się zainteresowanie tekstem i pierwsze komentarze czytelników ;)   Robić swoje w solidny i przystępny sposób, i nie przejmować się początkowym brakiem zainteresowania - to, moim zdaniem, przepis na poczytny opek :)

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Ralf napisał:

Po prostu zacznij pisać i rób to wytrwale, a czytelnicy pojawią się sami; wiem co mówię :)  Gdy pisałem tu kilka lat temu swojego pierwszego opka, to bodajże przez pierwsze trzy strony pisałem sam dla siebie, a dopiero później pojawiło się zainteresowanie tekstem i pierwsze komentarze czytelników ;)   Robić swoje w solidny i przystępny sposób, i nie przejmować się początkowym brakiem zainteresowania - to, moim zdaniem, przepis na poczytny opek :)

Dodam tylko, że jeśli piszesz tylko dla pochwał i komentarzy to nigdy nie będziesz zadowolony ;) Jeśli jednak samo pisanie sprawia Ci przyjemność to i tak pojawi się samo, niekoniecznie setkami, ale stali czytelnicy czytają. A dwa kiedy piszesz bo lubisz, od razu czyta się to lepiej :D także słuchaj wujka Ralfa wie co mówi ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...