Skocz do zawartości

Alternatywne Fantasy


Rekomendowane odpowiedzi

NIEWYDRUKOWANA TABELA 2 KOLEJKI AFPL

 

c05408777fbfffeebb34495b28a327e5.png

 

2 kolejka naszej ligi już za nami! Ta stanęła pod kontem punktów karnych za niegrających zawodników ( @jmk, @Seju i @BartuS po +9) - rekordzista @ajerkoniak dostał ich aż 18, bo użył bench boosta i dwóch jego ławkowiczów nie pojawiło się na boisku. Nie przeszkodziło mu to jednak w piastowaniu pozycji lidera tabeli. Największy spadek w tabeli zanotował @jmk, który w tej kolejce ustrzelił 79 punktów, czyli tyle ile ajer w dwóch, ale przy karze 18 punktów :D 

 

Na TC zdecydowało się aż 3 zawodników i zdecydowanie najgorzej trafił @jmk, którego strollował Tammy Abraham i nabił 39 punktów. Najlepszy pick to na pewno @Lockheedhunter i Oriol Romeu, który na TC zdobył tylko 3 punkty! Brawo!

 

Angielska liga nie zwalnia, więc zaraz będziemy mieli okazję do kolejnych emocji. Niewielu punktów i strzałów obok bramki wszystkim życzę!

 

PS Chyba powinienem rozpisywać dokładnie te punkty kolejka po kolejce. Ale to już następnym razem, bo usunąłem ten plik gdzie to podliczałem :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WYNIKI GW15

 

@lad 47 punktów.

@wojt3k44 punkty + 27 karnych za niegrających zawodników.

@Hajd 57 punktów.

@jmk38 punktów + 9 karnych za niegrającego zawodnika.

@BartuS 33 punkty.

@ajerkoniak48 punktów.

@peżet18 punktów + 18 za niegrających zawodnika + 15 punktów za niegrającego kapitana.

@Lockheedhunter28 punktów + 9 za niegrającego zawodnika.

@Seju 29 punktów + 9 za niegrającego zawodnika.

 

WYNIKI GW16

 

@lad 30 punktów.

@wojt3k 36 punktów + 9 za niegrającego zawodnika.

@Hajd 29 punktów.

@jmk 28 punktów.

@BartuS 52 punkty.

@ajerkoniak 38 punktów + 9 za niegrającego zawodnika.

@peżet 11 punktów + 36 za niegrających zawodników.

@Lockheedhunter 23 punkty.

@Seju 21 punktów + 9 za niegrającego zawodnika + 15 za niegrającego kapitana.

 

WYNIKI GW17

 

@lad 45 punktów.

@wojt3k 61 punktów + 18 za niegrających zawodników.

@Hajd 24 punkty + 9 za niegrającego zawodnika.

@jmk 18 punktów + 9 za niegrającego zawodnika.

@BartuS33 punkty.

@ajerkoniak39 punktów.

@peżet 18 punktów + 18 za niegrających zawodników + 15 za niegrającego kapitana.

@Lockheedhunter 26 punktów.

@Seju 36 punktów + 18 za niegrających zawodników.

 

 

NIEWYDRUKOWANA TABELA

 

b0aceff2785e25d699c2619662f32ae1.png

 

Od tera będzie już na bieżąco :gool: 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

No właśnie regulamin tego nie przewidział, bo teoretycznie free hitem można wybrać samych zawodników z klubów z BGW i mieć 0 pkt :D

 

Prawo nie działa wstecz, więc BGW = 0 punktów. Pozostaje mi liczyć na waszą uczciwość i wybranie samych grających zawodników, a w przyszłym sezonie to jakoś rozpracujemy.

 

Odnośnik do komentarza

No ja mam 7 pustych w składzie (razem z rezerwą, w tym ten jeden knt) na tę kolejkę i... nie wiem co zrobić.

 

Na przyszłość wiem, że to dołoży sporo roboty, ale można zrobić tak jak np. w fantasy ekstraklasie jest - ci co nie grają teraz to są w "pamięci" i jak rozegrają zaległy mecz to punkty dolicza się do tej kolejki, gdzie pauzowali.

 

 

Odnośnik do komentarza

UWAGA KONTROWERSJA!!!!11 W związku z blankową kolejką, postanowiłem postąpić nieregulaminowo i przyznać karne punkty wszystkim zawodnikom, którzy w niej nie zagrali. Przykro mi, że tego nie ująłem w regulaminie, ale nie spodziewałem się takiego chaosu w Premier League. W następnym sezonie nad tym popracujemy.

 

WYNIKI GW18

 

@Lockheedhunter 23 punkty + 36 karnych

@ajerkoniak41 punktów

@lad 25 punktów + 27 karnych

@jmk 34 punkty

@Seju 33 punkty + 18 karnych

@Hajd 23 punkty + 36 karnych

@BartuS 30 punktów + 18 karnych

@peżet 30 punktów + 42 karne

@wojt3k 26 punktów + 45 karnych

 

NIEWYDRUKOWANA TABELA

 

e5e7e0038ef2e3d34440f629cbf18a53.png

 

POZDRAWIAM!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...