Skocz do zawartości

Alternatywne Fantasy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł nawet zabawny, zgadzam się z @lad że należy wydać cały budżet na graczy, ale wtedy logiczna jest rzeczywista kara za posiadanie kasy na koncie, a nie bonus. Wtedy od drugiej kolejki wszyscy zrobią po 10 transferów i wymienią drogich zawodników na tanich. Reasumując nie dawałbym bonusów za transfery (powiedzmy, że mamy free hit co kolejkę), a za posiadanie kasy karałbym minusami. Co wy na to?

 

p.s Aubameyang w końcu sprawdzi się jako kpt ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, peżet napisał:

omysł nawet zabawny, zgadzam się z @lad że należy wydać cały budżet na graczy, ale wtedy logiczna jest rzeczywista kara za posiadanie kasy na koncie, a nie bonus. Wtedy od drugiej kolejki wszyscy zrobią po 10 transferów i wymienią drogich zawodników na tanich. Reasumując nie dawałbym bonusów za transfery (powiedzmy, że mamy free hit co kolejkę), a za posiadanie kasy karałbym minusami. Co wy na to?

Ale jaki bonus? Zarówno za >3.0 w banku, jak i za każdy transfer naliczane będą punkty dodatnie, czyli w tym przypadku to jest kara :D 

59 minut temu, jmk napisał:

No jeden dzień to za mało, po robocie przysiądę to będzie deadline. A jeszcze nie wszyscy się zgłosili chyba nie?

 

Przecież masz czas od wczoraj. Czy "wszyscy" to nie wiem, bo raczej ciężko to określić :D 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, lad napisał:

Pamiętajcie że deadline jutro do 17:30!!!!!

@jmk

@Hajd

@Seju

@Lockheedhunter

@ajerkoniak

@BartuS

 

Jeszcze kilka osób by się przydało! Chodźcie, będzie fajnie.

@Kaczy

@szramek

@Jahu

@Misiek

@Vami

@Monti

@Pulek

@Dudek

 

 

W sumie czemu dedlajn do dzisiaj?

Zmiany są to jutra właśnie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Bardzo zawiodła mnie moja dwójka z Evertonu - Mina oraz Kean. Zdecydowanie nie zagrali na swoim poziomie. Również Martial jako kapitan okazał się być tragicznym wyborem. Będę przyglądał się sytuacji, ale jeśli nadal będą notować takie zdobycze punktowe to trzeba będzie się z nimi pożegnać, gdyż negatywnie odstają od reszty zespołu.  

Odnośnik do komentarza

NIEWYDRUKOWANA TABELA AFPL

 

5f34498142d3bb7a54a21ffd44e4385c.png

 

Wybaczcie mój brak skilli graficznych, ale wydaje mi się że idealnie komponuje się to z założeniami AFPL :D 

 

Pierwsza kolejka naszej wspaniałej ligi upłynęła pod znakiem kapitana Ajayiego (u mnie na triplu), który strollował wszystkich strzelając gola Man City. Oczywiście zgodnie z przewidywaniami niektórzy zaliczyli lepszą kolejkę niż w standardowym FPL(pozdro @lad, @Hajd, @BartuS, @jmk), a gole takich tuzów jak Benteke czy McGoldrick dostarczyły nam wiele rozrywki podczas oglądania wspólnie meczyków na Discordzie.

 

Specjalne wyróżnienie dla @BartuSa, który jako pierwszy dostał punkty karne, i to od razu najgrubsze, +15 za niegrającego kapitana (wice również nie zagrał) i +9 za niegrającego bramkarza (Pickford i DDG, którzy do tej pory mieli raczej pewny plac :D). Spowodowało to, że zamiast drugiego miejsca, jest na drugim ale od końca!

 

Teraz czas na pierwsze przetasowania i kolejne emocje związane z brakiem goli, asyst i czystych kont! 

 

PS Darth Wicius przedstaw się.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...