Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tio napisał:

Do mnie ma dziś dotrzeć kurier z XBoxX i Cyberpunkiem. Bardziej jednak od liczby klatek interesuje mnie historia, którą ma do opowiedzenia gra.

Jakbym miał konsolę nowej generacji to też bym się nie interesował. Gorzej, że gra wyszła też na te starsze i jest prawie niegrywalna, bo oprócz problemów z klatkami dochodzą też chujowo wczytujące się tekstury i crashe wywalające grę całkowicie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hajd napisał:

Jakbym miał konsolę nowej generacji to też bym się nie interesował. Gorzej, że gra wyszła też na te starsze i jest prawie niegrywalna, bo oprócz problemów z klatkami dochodzą też chujowo wczytujące się tekstury i crashe wywalające grę całkowicie.

 

Mam Pro i jak narazie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szymon Kąkol napisał:

Gra na początku zasypuje informacjami. Idzie się pogubić. No i grafika jest trochę nierówna. Gram na Series X, a czasem mam wrażenie, jakbym grał na low na jakimś starym kompie. Wszystko, co jest choć trochę oddalone staje się jakby lekko niewyraźnie, nie wiem, z czego to wynika. 

Granie na Series X (czy PS5) póki co nic nie dodaje do gry, bo to nie są wersje na te konsole. Po prostu korzystasz ze wstecznej kompatybilności.

Jedynym plusem może być szybsze wczytywanie i lepsze trzymanie klatek.

Odnośnik do komentarza

Ok, myślałem, że już sama konsola poprawi nieco. Microsoft się chwali, że starsze gry na watecznej wyglądają lepiej, więc wydawało mi się, że tu będzie podobnie. 

 

Czytam teraz, że gracze z xboxem narzekają na dziwnie niską rozdzielczość w grze, więc pewnie w tym tkwi problem czasem niewyraźnych modeli. 

 

Mam nadzieję, że zrobią też coś z wielkością napisów nad npcami i przy opisach broni i przedmiotów, bo są strasznie male. Muszę co chwila zbliżać się do telewizora 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Szymon Kąkol napisał:

Mam nadzieję, że zrobią też coś z wielkością napisów nad npcami i przy opisach broni i przedmiotów, bo są strasznie male. Muszę co chwila zbliżać się do telewizora

Gram na PC, ale też mnie to niesamowicie wkurwia... Aż poszukam w opcjach, czy nie można powiększyć czcionki :)

Odnośnik do komentarza

Taka krótka refleksja, póki co GOG nie dowozi. Problemy z synchronizacją z chmurą aplikacji. Przy pobieraniu aktualizacji podczas premiery antywirus rozpoznał ją jako wirusa i musiałem to pobierać na kilka razy, uprzednio ręcznie wywalając z kwarantanny (z tego co widzę na forum gog nie tylko ja miałem ten problem).

 

No i sama gra ma trochę wkurzających bugów. Jak niemożność podniesienia czegoś albo stanie tyłem do NPCa i pojawiające się opcje dialogowe akurat w sytuacji gdzie próbuję coś podnieść. Jazda autem jest tragiczna.

 

No i chyba zbugowało mi się na początku u... dobra dam w spoiler, bo cholera wie czy start ma się ten sam niezależnie od tego kogo się wybierze (ja gram korpo :D):

Spoiler

Podjeżdżamy do Victora, Jackie sobie gada z dupeczką a ja dostaję info, że Victor już czeka, a zadanie brzmi porozmawiaj z Victorem. Idę do gościa wszczepiam sobie to oko i rękę, usuwa mi wirusa, dogadujemy się, że spłacę potem (co dodaje mi nowe zadanie). Gadamy o boksie, potem pytam jak interes, a zadanie mam ciągle aktywne: pogadaj z Victorem i tam w opcjach mam albo oddanie kasy (której nie mam jeszcze) albo pogadanie o interesach, które już robiłem... W międzyczasie Jackie mi przysyła wiadomość, że Dec (czy jak mu tam było) na mnie czeka, wychodzę od Victora, Jackiego nie ma... Coś robię źle, czy to bug, że mi się status misji nie przestawił i coś się powinno odblokować?

Właśnie zaspoilerowałem sobie jedną rzecz wpisując imię jednej z postaci. Kurwa mać...

Odnośnik do komentarza

@Misieku mnie jest, siedzi na fotelu, a Misty oczyszcza mu czakry :D 

Ja miałem do tego momentu dwa bugi - na ekranie został opis schowka w mieszkaniu (reload), a jak ma na głowie kapelutek, to w lustrze postać jest łysa.

Generalnie na PS4 Pro gra wyglada ok, wydaje mi sie, ze jest za duży świat i zbyt bliskim ujęciu, żeby konsole starej generacji mogły pokazać coś więcej. Najbardziej podobają mi sie szczegóły, te kolorowe stragany, ozdoby u NPCów, zachowanie podczas rozmowy. Najlepszy jest klimat, to jest wręcz obłędne jak sie czuje to miasto, jak czuje sie postaci, które otaczają V.

Odnośnik do komentarza

Ja mam póki co dosyć wkurzający problem z tym że nie mogę zapisać żadnych ustawień, przy każdym resecie wszystko wraca do defaultu.

 

Udało mi się na szczęście jakoś obejść także czekamy na pacze.

 

Poza tym...Już przynamniej w kilku momentach miałem ciary, także to raczej dobry znak.

Odnośnik do komentarza

Do mnie gra dotarła wczoraj razem z nową konsolą. Parę godzin zajęło instalowanie, łącznie z wachlowaniem płytami, potem jeszcze musiałem się zastanowić jak duże piersi ma mieć moja V i w sumie ledwie zacząłem. Ale zaczyna się intrygująco.

 

Pytanie: kim jest wasz V?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...