Skocz do zawartości
  • 0

Tło w ekranie domowym i wiadomości


Wujek Przecinak

Pytanie

Tym razem mam problem natury graficznej :)

W ekranach "Dom" i "Skrzynka" pojawia mi się takie oto paskudne tło. Nie mogę go zlokalizować w backgroundach, żeby je zmienić lub usunąć.

Wiecie może jaki plik i gdzie odpowiada za tło wyświetlające się na wyżej wspomnianych ekranach?

Tło pojawia się na każdym skinie, więc nie jest zwiazane z konkretnym skinem.

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też to kiedyś miałem, wydaję mi się że to jest defaultowe tło dla klubów które nie mają tła. 

 

Co ja bym zrobił, to przeniósł cały folder z backgroundsami albo i grafikami do innego folderu i zobaczył czy to pomoże. Jeżeli tak to skupił się na poszukiwanach w tym folderze. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 0
13 minut temu, Sensei napisał:

Też to kiedyś miałem, wydaję mi się że to jest defaultowe tło dla klubów które nie mają tła. 

 

Co ja bym zrobił, to przeniósł cały folder z backgroundsami albo i grafikami do innego folderu i zobaczył czy to pomoże. Jeżeli tak to skupił się na poszukiwanach w tym folderze. 

 

On musiał bardzo cwanie się gdzieś ukryć. Trzy razy przeszukiwałem folder z backgroundsami. Być może jest gdzie indziej. Spróbuję zrobić tak jak napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

jmk naprowadziłeś mnie na problem :)

W FM-ie 2019 korzystałem ze skina Andromeda w którym zmieniały się tła i miałem swoje indywidualnie zrobione tło. Teraz zwyczajnie muszę poczekać na wersję skina Andromeda do FM-a 2021 albo znaleźć inny skin ze zmieniającymi się tłami :) 

Dziękuję :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 0
2 hours ago, Wujek Przecinak said:

jmk naprowadziłeś mnie na problem :)

W FM-ie 2019 korzystałem ze skina Andromeda w którym zmieniały się tła i miałem swoje indywidualnie zrobione tło. Teraz zwyczajnie muszę poczekać na wersję skina Andromeda do FM-a 2021 albo znaleźć inny skin ze zmieniającymi się tłami :) 

Dziękuję :)

@Wujek Przecinak, czy problem możemy uznać za rozwiązany? :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...