Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  21 klubowiczów

Youth only

Youth only - FM21


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fenomen napisał:

A moze by zrobic osobny temat dla FM20 w tym trybie? Sam bym chetnie sprobowal, ale wlasnie na poprzedniej wersji. Na nowa poczekam pewnie do konca roku, jak pare fixow i patchy wyjdzie :D

Załóż - każdy, kto dołączy, może założyć temat w tym klubie ;) 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Oprócz normalnego journeymana, postanowiłem trochę postreamować FMa w języku angielskim na Twitchu. Zacząłem argentyńskim Quilmes, jedynym pozostałym brytyjskim klubem w lidze. To tu przenieśli się piłkarze legendarnego Alumni po rozwiązaniu tego klubu w czasach, gdy argentyński futbol przestawał być amatorski. Quilmes wygrało wówczas od razu mistrzostwo (1912), a po kolejne sięgnęło w 1978 roku, pod wodzą Jose Yudiki, jednego z mentorów Marcelo Bielsy.

 

Streamuję codziennie w dni robocze od 10 do 12. Jutro pewnie krócej, bo muszę auto zawieźć do mechanika :P

 

 

Zapraszam!

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Manausfc.png

 

Ja rozpocząłem w sercu Dżungli Amazońskiej. Manaus to stolica Amazonii - stanu który nigdy nie miał klubu piłkarskiego na poziomie brazylijskiej ekstraklasy, a najlepszy zawodnik pochodzący z tego regionu, Iriney, zagrał 151 meczów w La Liga. Trafiłem więc na klimatyczny i dziewiczy grunt.

 

Moim menadżerskim awatarem będzie jeden z moich zawodników z poprzedniego FM, legenda Lazio, 35-letni Sueliton.

 

W Brazylii przed rozpoczęciem sezonu rozgrywane są zawsze Mistrzostwa Stanowe. Tak jak wspominałem, Amazonia nie słynie z futbolu, więc poziom klubów znajdujących się ze mną w grupie jest koszmarny i każda strata punktów powinna być traktowana jako sensacja, bo mierzyć się będziemy z brazylijskimi amatorami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

e6fcc12a51e763a9415f830dbeaf3de5.png

 

Mistrzostwa Stanowe okazały się łatwym maratonem z trudnym finiszem. Okazało się, że trochę zlekceważyłem swoich rywali i przynajmniej jeden z klubów będzie stanowił dla nas konkurencję. Nacional Fast Clube do finału play-offów przystąpił z bilansem 11-2-1 i postawił nam w dwumeczu trudne warunki. Na wyjeździe przegraliśmy 0:1, u siebie wygraliśmy 1:0 i... zdobyliśmy tytuł. Okazało się, że rozstrzygające jest tutaj wyższe miejsce w "sezonie zasadniczym".

 

Generalnie o Amazonas (bo tak nazywają się te mistrzostwa stanowe) nie ma się co rozpisywać, ale na uwagę zasługuje na pewno postawa 16-letniego Casado, który w 10 meczach strzelił 4 gole i zanotował 6 asyst. Nie wiążę z nim specjalnie wielkich nadziei, ale jeśli nadal będzie się podobnie rozwijał może zostanie w przyszłości co najmniej solidnym trzecioligowcem.

 

76c47dde79e2f3667dcd778c97516e0d.png

 

Za chwilę zaczynam rozgrywki brazylijskiej Serie C.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • verlee przypiął ten temat
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Kto śledził dzisiejszego streama, ten już wie. Kto nie, polecam z odtworzenia:

 

Walczyliśmy o awans do elity naszym Quilmes i... udało się!

 

5RIHwdk.png

 

Wygraliśmy naszą grupę, a następnie w morderczym pojedynku pokonaliśmy zwycięzcę drugiej, Gimnasię Mendoza - po rzutach karnych:

 

8kkcVaU.png

 

Graliśmy w ten sposób:

 

B8advRj.png

 

Pobiliśmy rekord liczby bramek, 20-letni Rodrigo Cao (wychowanek) został wicekrólem strzelców (choć wystąpił w niecałej połowie meczów), kolejny wychowanek - 19-letni Matias Fernandez strzelił decydującego karnego w play-offie, a i inni grali nieźle.

 

Oto statystyki personalne:

 

jUY33u1.png

 

Utrzymać się w lidze wśród klubów jak River Plate czy Boca Juniors bez transferów będzie ciężko. Mamy do tego 6 mln długu, który ciągle rośnie...

 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...