Skocz do zawartości
  • 0

Jaka optymalna baza do takiego sprzętu ?


Canarino

Pytanie

Witam,

 

Wracam do Football Managera 2021 po 6 latach. 

 

Chciałbym się Was zapytać co wybrać w bazie danych, aby z jednej strony był dość duży wybór  w piłkarzach, talentach itp a  z drugiej strony żeby sprzęt dawał radę to uciągnąć ( pod spodem podaję specyfikacje mojego komputera) .Rozumiem, że raczej wypada wziąć tylko jedną ligę grywalną a pozostałe dać na podgląd, tak ? Wziąć wszystkie ligi w Europie plus ligę brzylijską oraz argetyńską czy lepiej wszystkie ? Rozumiem ,że baza danych duża ale czy coś dodawać jeśli chodzi o kontynenty/regiony/kraje ? 

 

 

8gb ram

procesor  -  i5-7400 3.0Ghz

karta -         gtx 1060 6gb

 

 

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 minutę temu, Szymon Kąkol napisał:

Ja przy konfiguracji i5-7200U, 8 GB RAM i GeForce 940MX ładuję wszystkie ligi, dużą bazę danych i nie narzekam na jakieś spowolnienia. Nawet po nastu sezonach. Oczywiście nie jest to błyskawiczna gra, ale w zupełności wystarczy. 

 

ok. Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie.

 

Jeżeli załaduję wszystkie ligi ze wszystkich kontynentów (w tej której będę grać dam na ''grywalną'' a resztę lig na ''podgląd'')  to czy jest warto coś dodawać w ustawieniach jeśli chodzi o zakładki  kontynenty/regiony/kraje ? Widzę ,że np. w zakładce ''kontynenty' ' i po wyborze np. ''Europa'' są takie opcje jak ''aktualni reprezentanci '' albo ''zawodnicy krajowi'' . Nie za bardzo wiem o co w tych opcjach chodzi . Czy warto je zaznaczać jeżeli wybiorę wszystkie ligi ze wszystkich kontynentów ? 

Odnośnik do komentarza
  • 0
W dniu 23.11.2020 o 15:37, Szymon Kąkol napisał:

Po wybraniu tych opcji do bazy zostaną dodani zawodnicy, którzy nie znajdują się w kadrach zespołów z załadowanych lig. Po wybraniu którejś ze wskazanych opcji baza zawodników powiększy się o określoną liczbę. Jeśli więc chcesz mieć w grze więcej piłkarzy z danego regionu, to warto się zastanowić

 

Zacznę rozgrywkę jutro bo już są wszystkie dodatki na które czekałem (m.in w dodatku od Timo aż 5 lig ukraińskich a zamierzam grać Szachtarem Donieck). Generalnie jak wybrałeś wszystkie ligi to ile gwiazdek płynności pokazuje ci po prawej stronie ? Sugerować się tym bo różne opinie na ten temat słyszałem ? Po wybraniu wszystkich lig mam pół gwiazdki tylko. 

Odnośnik do komentarza
  • 0
W dniu 22.11.2020 o 21:34, Szymon Kąkol napisał:

Ja przy konfiguracji i5-7200U, 8 GB RAM i GeForce 940MX ładuję wszystkie ligi, dużą bazę danych i nie narzekam na jakieś spowolnienia. Nawet po nastu sezonach. Oczywiście nie jest to błyskawiczna gra, ale w zupełności wystarczy. 

 

Zapomniałem dopytać. Ładujesz wszystkie ligi w sensie ,że wszystkie ligi z Europy czy wszystkie ligi jakie są dostępne w grze czyli również ligi z Ameryki Południowej  ,Afryki, Azji i z Ameryki Północnej ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...