Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Brudinho napisał:

 

 

No to w sumie wychodzi na to że bramkarz może ruszyć sprintem do strzelającego xd A jak ten spanikuje i strzeli obok to wszystko ok xd

Ja pierdziele, jaki bezsens. Szczerze mówiąc, przez takie kfiatki plus co chwile zmieniające się interpretacje ręki w polu karnym, coraz bardziej mam dość piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Łonio said:

Ja pierdziele, jaki bezsens. Szczerze mówiąc, przez takie kfiatki plus co chwile zmieniające się interpretacje ręki w polu karnym, coraz bardziej mam dość piłki nożnej.

 

No niestety wymyślają Superligi a zamiast zrobić jasne przepisy. Ręka to ręka a kontakt w polu karnym to karny. Zamiast tego ręka Khediry w meczu BVB z City była przepisowa (niesłusznie odgwizdany rzut karny) a ręka Pogby była już nieprzepisowa i karny był słuszny :crazy: 

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Pulek said:

to będzie kontrowersyjna opinia, ale Barcelona maści takie sytuacje, że już powinno być 2:0 dla nich, więc liczę na to, że Valencia cyknie im numer :) ściskanko mocne kciuków

halo halo słyszymy się ?

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Pulek said:
41 minutes ago, Pulek said:

to będzie kontrowersyjna opinia, ale Barcelona maści takie sytuacje, że już powinno być 2:0 dla nich, więc liczę na to, że Valencia cyknie im numer :) ściskanko mocne kciuków

halo halo słyszymy się ?

dobra już zamykam mordę

 

ale dzban z Valencii wybitny co zrobił tego karnego :roll:

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Brudinho napisał:

Inna sprawa że w tle widać już zawodnika który wbiegł w pole karne xd czyli i tak do powtórzenia. Chyba Real z Valencia miał podobnie co nie @pescar

 

Tam chyba było, że Lucas trzymał stopę na linii pola karnego, więc powtórzyli karnego. Z Valencią to były 3 karne więc ciężko to zapamiętać :P 

No i góra tabeli swoje wygrała i każda z problemami. Atletico uciekło z pod stryczka bo mieli karny przeciw sobie w 88 minucie. Real nie mógł trafić do 75, a Barceloa zaczęła od 0:1. Dzisiaj mecz Sevilli. Za tydzień już w sprawie mistrzostwa będzie wiadomo więcej. Real - Sevilla i Barcelona - Atletico :szermierka:

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Reaper said:

Pan bramkarz z Valencii jakby nauczył się łapać piłkę, to by złapał i karnego i ten strzał głową, co po nim była dobitka na 2-1. Trzeciej bramki już nie wdziałem.

 

No jakby złapał karnego, to byłby powtórzony :P (Przynajmniej taką mam nadzieję xD )

 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Brudinho said:

 

No jakby złapał karnego, to byłby powtórzony :P (Przynajmniej taką mam nadzieję xD )

 

Nie chcę się kłócić z przepisem, ale wydaje mi się, że on tak dość standardowo wyszedł przed linię, podobnie jak 99% bramkarzy przy karnych :D On aż tak strasznie chyba nie wyskoczył, ale może źle patrzyłem.

Chociaż włączyłem pierwszy lepszy filmik z karnymi przeciwko Barcy i Ter Stegen się ładnie linii trzyma 

 

Odnośnik do komentarza
Just now, Reaper said:

Nie chcę się kłócić z przepisem, ale wydaje mi się, że on tak dość standardowo wyszedł przed linię, podobnie jak 99% bramkarzy przy karnych :D On aż tak strasznie chyba nie wyskoczył, ale może źle patrzyłem.

 

Przepis mówi o tym, że w momencie strzału jedna z nóg powinna przylegać do linii bramkowej.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, pescar said:

Jest VAR, nie dotyka jedną nogą linii to jest powtórzony przy obronionym. No chyba, że jak Oblak wychodzi ale nie dotyka piłki i jest spudłowany to nie powtarzany. 

 

Osobiście przyznaje, że ten przepis mnie rozjebał :keke: 

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Reaper said:

Nie chcę się kłócić z przepisem, ale wydaje mi się, że on tak dość standardowo wyszedł przed linię, podobnie jak 99% bramkarzy przy karnych :D On aż tak strasznie chyba nie wyskoczył, ale może źle patrzyłem.

Chociaż włączyłem pierwszy lepszy filmik z karnymi przeciwko Barcy i Ter Stegen się ładnie linii trzyma 

 

 

W zeszłym roku takie wyjście Ter Stegena powtórzyło karnego.ter-stegen-atleti.thumb.jpeg.cd7e4df06541e3f4a37db6f1cb86aaab.jpeg

 

 

No a w LM była afera, bo z BVB sędzia to puścił1568753851_767077_1568753958_noticia_normal.thumb.jpg.f068836a83991033bd6366b18ad82e8c.jpg 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...