Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pamiętam tak dobrego tempa tak jak w meczu PSG - Bayern także brawa dla obu drużyn za zaangażowanie i ofensywną grę. Jednakże Paryżanie zasłużenie awansowali bo pokazali jak należy grać przeciwko gegenpressingowi Flicka mając tak szybkich napastników jak Mbappe i Neymar. Choć w Bayernie widać brak Lewego, Goretzki i ławki rezerwowych bo Flick nie miał kogo wstawić do składu na zmianę.. 

Odnośnik do komentarza

Wychodzi Zidane w obronie jednym podstawowym obrońcą, jednym środkowym pomocnikiem i potem wpuszcza Odriozolę i jeszcze na koniec daje Isco to jest jak kopanie leżącego. Kloop tak zakręcony, że nie będzie wiedział czy narzekać na VAR, sędziego czy stadion.

Zrobili wielką rzecz. W tydzień 3 wielkie pojedynki zakończone sukcesem. Oby wytrzymali fizycznie w kolejnym i dostali w końcu wsparcie w postaci powracających po urazach (Carvajal, Hazard, Varane, Ramos).

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

E0UKVN-VkAQAIUG.thumb.jpg.6b82f36174abaa12d152273f605bd78e.jpg

 

Może stwierdzili, że skoro był słupek, to wyjście bramkarza nic mu nie pomogło?

No ale to ma działać w ten sposób, że karny do powtórki, jak bramkarz obroni? Skoro już taki przepis, to IMO strzelający może mieć pretensje, że nie strzelił, bo GK złamał przepisy. Już nie wspominam, że nawet na tym skrinie widać, jak piłkarz Atletico wbiega w pole karne przed strzałem.

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Łonio said:

No ale to ma działać w ten sposób, że karny do powtórki, jak bramkarz obroni? Skoro już taki przepis, to IMO strzelający może mieć pretensje, że nie strzelił, bo GK złamał przepisy. Już nie wspominam, że nawet na tym skrinie widać, jak piłkarz Atletico wbiega w pole karne przed strzałem.

 

No ja nie wiem ;) Próbuję znaleźć powód dla którego nie zostało tutaj odgwizdane powtórzenie karnego ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...