Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

Real top mecz w tym sezonie. Przy braku Ramosa, Varane, Carvajala to w obronie był perfekcyjny występ. CKM klasa sama w sobie, przyjeżdża drużyna, która potrafi pressingiem miażdżyć, a oni dzielą i rządzą. Modrić naciskających obrońców Liverpoolu w wieku 36 lat to jakby pieśń o małym rycerzu była o nim. No i błysk Viniciusa. Wykorzystał co miał i dobre decyzje podejmował. Przebojowy, zdecydowany. Grał na miarę potencjału. Teraz odpoczynek i walko o ligę.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, pescar napisał:

Dramatyczne sędziowanie w Madrycie. VAR jeszcze bardziej tragiczny i raz bez faulu przed linią pola karnego, a teraz brak karnego. 

Ale Real mimo sędziów 2:0. Mega zaskoczenie.

Żeby byli sędziowie, to nie byłoby 2:0 ;)

Po tym faulu i braku reakcji poszła akcja i gol na 2:0

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, pescar said:

wcześniej był faul na Modriću przed polem karnym i karny na Benzemie. Więc to 2:0 powinno być wcześniej :) 

 

Nie było faulu na Benzemie. Według mnie Kabak wszedł przed Benzeme a ten wpadł w jego nogę. Ale powtórki które znalazłem w internecie są strasznie krótkie i nie pokazują całego zdarzenia. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Nie było faulu na Benzemie. Według mnie Kabak wszedł przed Benzeme a ten wpadł w jego nogę. Ale powtórki które znalazłem w internecie są strasznie krótkie i nie pokazują całego zdarzenia. 

Kabak nie miał kontroli nad piłką, nie dotyka jej, wchodzi w zawodnika, który ma ją pod kontrolą. Atak jest na prawą nogę Benzemy, a nie piłkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, pescar said:

Kabak nie miał kontroli nad piłką, nie dotyka jej, wchodzi w zawodnika, który ma ją pod kontrolą. Atak jest na prawą nogę Benzemy, a nie piłkę.

 

 

 

No generalnie patrząc na nogi to wydaje się, że Kabak wchodzi nogą przed Benzeme i ta noga zostaje przez francuza pchnięta, bo ten próbuje się wypierdolić, co skutkuje tym, że Kabak się wywraca i drugą nogą zakleszcza Benzeme :-k Ale w sumie nie jestem tego na 100% pewien po tych powtórkach i to mógł być karny :-k 

1 hour ago, wwosik said:

No to faul jest. I to co najmniej na żółtą...

 

 

Nie można dać czerwonej, gdy zawodnik nie ma opanowanej piłki ;) 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Brudinho said:

 

No generalnie patrząc na nogi to wydaje się, że Kabak wchodzi nogą przed Benzeme i ta noga zostaje przez francuza pchnięta, bo ten próbuje się wypierdolić, co skutkuje tym, że Kabak się wywraca i drugą nogą zakleszcza Benzeme :-k Ale w sumie nie jestem tego na 100% pewien po tych powtórkach i to mógł być karny :-k 

 

Brudi, skończ pierdolić. Ziomek robi wjazd w typa, który biegnie z piłką, a ty: no przecież przechodził z tragarzami i niósł wyposażenie do przedszkola, które ma tu być w przyszłości i przez przypadek, dopiero jak tamten umarł go zaczepił :keke: ale jakby coś takiego Mesiutkowi zrobili, to karny i trzy rogi, czerwona karta i dożywotni ban na granie w piłkę 😘 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...