Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

I co? 

 

Druga połowa na pewno lepsza niż pierwsza, wynik 3:3 lepszy niż 0:2, baaa, dla mnie nawet lepszy niż 0:0 :) fajnie ze były emocje, a jak Lewy urwał to wyskoczyłem trochę do góry :D dawno tego nie miałem przy jakimkolwiek meczu, więc jest spondzio! 

 

  • Lubię! 2
  • Vami 1
Odnośnik do komentarza

w pierwszej połowie graliśmy dobrze piłką do 30 metra + zdecydowanie za wolno. Piątek i Jóźwiak rozruszali. Szczęsny niestety elektryczny - ja nie wiem, on chyba ma jakiś mentalny problem jak się go ogłosi numerem jeden. W obronie sporo do poprawy, ale ogólnie jestem pozytywnie nastawiony, za Brzęczka by pewnie było męczenie buły przez 90 minut i 0-1 po fartownym golu przy niemożności wymienienia 4 celnych podań z rzędu przez naszych. Mam nadzieję, że ten comeback da zastrzyk pewności siebie. Fajne z jajami zmiany, bez kunktatorstwa. Grosika trzeba wyrzucić z kadry ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niestety, wybór składu w pierwszej połowie się nie powiódł. Wyglądało to, jakby gra miała się opierać na skrzydłowych, którymi mieli być Szymański i Reca. To w ogóle się nie sprawdziło, chociaż Jóźwiak po wejściu zrobił dużo więcej. Milik bezużyteczny, trudno mi powiedzieć, czy się do takiej gry nie nadaje, czy brak formy. Lewandowskiego kryło trzech, a sędzia nie zwracał uwagi na faule.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, wwosik napisał:

Bol zębów ten mecz, choć to w dużej mierze sprawa Andorczykow ktorzy tylko się bronili w polu karnym. Trudno jakieś wielkie wnioski wyciągać bo to nie była pilka nożna.

Nie ma co narzekac na wynik.

W el. Euro20 z Francuzami mieli 0-3 0-4 a z Turcja 0-1 0-2,zremisowali z Albania.

To nia sa ogorki do lania 8-0. Tu trzeba odhaczyc 3 ptk niezaleznie od stylu i tyle.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...