Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, me_who said:

Nie było 2-0. Lech zmarnował dwa pierwsze karne, ale Radomiak zmarnował swojego drugiego i po dwóch seriach było 1-0.

Jedynym znanym mi klubem, który zmarnował 2 bramki przewagi w karnych to Lech w zeszłym roku z Lechią :D

 

Jezu człowieku jak Ty psujesz najlepsze scenariusze ;) 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Łonio napisał:

To tak jeszcze na podsumowanie meczu Palmeiras z Al Ahly

https://twitter.com/CommonSensePL/status/1359921078559252490?s=20

Prawie jak Lewandowski to strzelali. Ale trzeba przyznać, że bramkarz to ładnie wytrzymał.

 

Natomiast właśnie zobaczyłem, że tego ostatniego to niejaki Felipe Melo nie strzelił. Nie miałem pojęcia, że on jeszcze gra zawodowo :)

Odnośnik do komentarza

No to chyba kolejny błąd Alissona :-k

 

Swoją droga te spalone lub ich brak w wydaniu angielskim to groteska. Kurwa albo jest spalony, albo go nie ma. VAR ma likwidować oczywiste pomyłki sędziowskie a nie weryfikować czy gdzieś komuś wystawała koszulka o 1cm.....

I 3:1 Kabak chyba pokazuje dlaczego Schalke było z nim w składzie ostatnie w lidze :keke: 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Brudinho napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że Probierz już nie wróci do jakiejkolwiek poważnej piłki

Dlaczego? 

 

45 minut temu, Brudinho napisał:

No to chyba kolejny błąd Alissona :-k

 

Co się z nim stało, przecież on emanował opanowaniem i brakiem błędów...

 

45 minut temu, Brudinho napisał:

Swoją droga te spalone lub ich brak w wydaniu angielskim to groteska. Kurwa albo jest spalony, albo go nie ma. VAR ma likwidować oczywiste pomyłki sędziowskie a nie weryfikować czy gdzieś komuś wystawała koszulka o 1cm.....

Zgadam się jak najbardziej. Porażka.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...