Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, pescar said:

Zawodnik z taką prawą nogą wychodzi sam na sam i co miałoby być? Głupi faul, który musiał się skończyć czerwoną.

 

W myśl przepisów jest to DOGSO pozbawienie realnej szansy zdobycia gola i prawidłowa czerwona. 

Militao w meczu ligowym bodajże dostał bardzo podobną, gdy akcja była nawet bardziej z boku boiska.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, pescar said:

Zawodnik z taką prawą nogą wychodzi sam na sam i co miałoby być? Głupi faul, który musiał się skończyć czerwoną.

 

Ale tam był jeszcze jeden obrońca bliżej bramki. Fakt, że oddalony, ale mi się wydaje, że jednak żółta :) Tylko teraz to se można dywagować...

 

Real był mizerny wczoraj, Isco, na którego kurwiłem mocno, biegał bez ładu, składu i pomysłu, no ale coś tam szarpał. Mendy super. Modric chaotyczny, Kross ciągle mistrz drugiej linii dla mnie. Atalanta się broniła mądrze, ale jak to zawsze bywa, jeden błąd i pyk. A błędem dla mnie była ta podwójna zmiana poprzedzająca utratę bramki, bo do bardzo dobrze funkcjonującego autobusu wkradł się na chwilę chaos, który wykorzystał Mendy.

Odnośnik do komentarza

Oglądam mecz Herty i mujborze jaki to jest daremny zespół. Mam wrażenie że połowa gra na alibi, pokaże ze się staram i będę piłkę kopal. Ale ze pilka w żaden sposób do kolegi nie dociera no to pech i trudno. Bez głowy totalnie bez głowy. O dziwo Piątek prezentuje się nienajgorzej, tylko ze nie gra to co powinien w polu karnym, bo biega zeby spróbować jakos rozegrać z kolegami. Ale prędkość myślenia w ofensywie Herthy jest zerowa. A chyba najbardziej wpięcia obrońca który po skrzydle dociera do pola karnego rywala by odegrac 40m do tyłu do własnego obrońcy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wwosik napisał:

Oglądam mecz Herty i mujborze jaki to jest daremny zespół. Mam wrażenie że połowa gra na alibi, pokaże ze się staram i będę piłkę kopal. Ale ze pilka w żaden sposób do kolegi nie dociera no to pech i trudno. Bez głowy totalnie bez głowy. O dziwo Piątek prezentuje się nienajgorzej, tylko ze nie gra to co powinien w polu karnym, bo biega zeby spróbować jakos rozegrać z kolegami. Ale prędkość myślenia w ofensywie Herthy jest zerowa. A chyba najbardziej wpięcia obrońca który po skrzydle dociera do pola karnego rywala by odegrac 40m do tyłu do własnego obrońcy.

Czyli nic się nie zmieniło od x kolejek. Tymczasem ponoć Piątek strzela na 1:1.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...