Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, mam mała zagwozdkę, bo muszę zrobić trzy prezenty jednej osobie na przełomie dwóch tygodni. Mam sporo w głowie, lecz na przynajmniej jedną okazję będę potrzebował czegoś - że tak powiem - sprawdzonego. Celem jest dziewczyna, jeszcze nastolatka :), i naprawdę fajnie by było czymś ją zaskoczyć. Jakiekolwiek rady? Tak jak pisałem, potrzebuję czegoś sprawdzonego, czyli że naprawdę to coś będzie fajne, a nie ot pierwszy z brzegu szajs z netu, bo tak to ja sam szukam :) pozdrawiam, i liczę na odzew.

Odnośnik do komentarza

Chcę bratu kupić perfum w prezencie, będzie to chyba najodpowiedniejszy przedmiot, bo właśnie mu się skończyły.

I krótkie pytanie: Boss XY czy Boss In Motion? W żadnej perfumerii jakiej byłem nie mieli testerów mimo, że zapachy mieli w sprzedaży ( :picard: ) i sprawdzić zapachu nie można, kupujesz w ciemno. Z tego co czytałem na necie są to zapachy uniwersalne (na każdą okazję), a o taki mi chodzi. Jeśli ktoś miał styczność z tymi perfumami może mi doradzi który z nich bardziej się spodoba dynamicznemu facetowi przed 30.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma pomysł, co można dać babci na Gwiazdkę? Dziadkowie przyjeżdżają do nas na Wigilię i szukam koncepcji.

Może jakiś fajny album na zdjęcia? Dziadkowie lubią wspominki, a zdjęcia w nowym i ładnym albumie na pewno by im się podobały.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma pomysł, co można dać babci na Gwiazdkę? Dziadkowie przyjeżdżają do nas na Wigilię i szukam koncepcji.

Może jakiś fajny album na zdjęcia? Dziadkowie lubią wspominki, a zdjęcia w nowym i ładnym albumie na pewno by im się podobały.

To już było, dziękuję za radę :)

 

A komputer... Nie wyobrażam sobie ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dobra, menadżery pomóżcie ;-)

 

Myślę nad prezentem na dzień kobiet dla najlepszej koleżanki. Myślę, że jakaś płyta byłaby dobra - tylko podpowiedzcie jaka, bo mam spore wątpliwości. Ona uwielbia np. George'a Michaela, więc przydałoby się coś w tych klimatach ;-). Moja siostra słucha ostatnio Ellie Goulding, ale nie wiem czy tą płytę można już dostać np. w Empiku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dobra, następna prośba. ;) Za kilkanaście dni kończę szkołę i na pożegnanie chciałbym podarować jakiś wyjątkowy prezent bardzo wyjątkowej osobie (płeć żeńska, hehe). To musi być coś, czego nie pozbędzie się przez długi okres czasu i coś, co powinno przypominać jej o mnie. Any ideas? ;)

Odnośnik do komentarza

Pomyśl nad czymś bardzo osobistym, coś co ona przypadkiem Ci mogła wspomnieć, że chciałaby dostać, albo tylko marzyła. Kiedyś moja "sympatia" powtarzała w kółko, że chciałaby mieć "kieszonkową" wersję mnie i dwóch swoich przyjaciółek, tak żeby zawsze mogła nas mieć przy sobie i będąc w deficycie finansowym w okresie jej urodziny, sam jej zrobiłem coś na kształt mojej figurki z rzeczy kupionych w sklepie plastycznym ;) Artystą nie jestem, marne to było, ale poświęciłem na to sporo wysiłku. Jeżeli dotkniesz ją samym gestem, to sam prezent może okazać się mało ważny :) Ja nie zamoczyłem wtedy, ale może Tobie się uda :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Chciałbym komuś sprawić taki nietypowy prezent, który w teorii ma być katalogiem. Wpadłem na pomysł fotoalbumu, najlepiej twarda okładka, żeby to stabilne było, w środku byłyby foty towarów oferowanych przez tę osobę. Wie ktoś czy można coś takiego i w jakiej cenie wykonać? Da radę to przez neta zamówić?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

no panowie, za 6 dni pewnie wiekszosc z was bedzie chciala obdarowac swoje kobiety czyms wyjatkowym. jezeli macie jakies ciekawe pomysly chetnie wyslucham, gdyz moja inwencja tworcza jest najwyrazniej na urlopie. chcialbym mojej wybrance zrobic niespodzianke, cos typu robotki reczne. podpowiedzu typu kup misia i bukiet kwiatow wsadzcie sobie w buty :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...