Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2019 o 07:28, Fenomen napisał:

wyrzynarka? wbrew pozorom przydaje sie znacznie czeciej, niz poczatkowo mogloby sie wydawac ;)

o oczywistnościach nie rozmawiamy, bardziej miałem na mysli jakiś drobny gadżet,

 

piły, pilarki, wyrzynarki, wkrętarki są... potrzeba coś małego co zrobi efekt wow :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Szukam jakiegos smartwatcha albo opaski jako prezentu dla zony. Pewnie optymalnie jakby przejmowala czesc zadan telefonu, sprawdzala sie tez przy jakis cwiczeniach czy wycieczkach gorskich (tetno, kalorie, krokomierz moze wysokosciomierz).

Zupelnie nie wiem na co warto popatrzec i jaki ew budzet na to zaplanowac.

Macie jakies sprzety do polecenia z wlasnych (a najlepiej Waszych kobiet ;) ) doswiadczen?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Koledzy mam prośbę. Potrzebuję zorganizować na prezent lot balonem. Najlepiej jakby takie coś było w formie vouchera z długa datą ważności i elastycznym terminem (płatne może być od razu) i żeby przysyłali taki voucher, najlepiej imienny na ładnym wydruku :) 

Pytanie moje - czy ktoś z Was coś takiego organizował albo zna kogoś kto tak robił? Albo zna firmę robiącą takie coś i jest to firma godna polecenia? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
10 minut temu, jmk napisał:

Jest jakiś uniwersalny prezent dla mam małych dzieci? Siostra ma urodziny, a teraz to żyje siostrzenicą ;) W sierpniu roczek.

 

Jeden na pewno - swiety spokoj ;). Zaproponuj, ze wezmiesz mloda na kilka dni i siostra bedzie miala prezent roku :D.

  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
27 minut temu, Ingenting napisał:

A ja szukam prezentu dla taty. Myślę o czymś co pomogłoby mu rzucić palenie. Nic za bardzo nachalnego, ale jednak przydatnego. Jakaś książka? Może któryś z byłych palaczy ma jakiś pomysł?

Iqos.

Jeden koleżka po tygodniu "palenia" tego rzucił całkowicie, drugi po 2 dniach rzucił. Ja od marca popalam Iqosa i powoli się odzwyczajam. Raz odpaliłem normalnego fajka i myślałem, że się zrzygam, więc... :D Więcej nie zapaliłem 👍

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ingenting napisał:

A ja szukam prezentu dla taty. Myślę o czymś co pomogłoby mu rzucić palenie. Nic za bardzo nachalnego, ale jednak przydatnego. Jakaś książka? Może któryś z byłych palaczy ma jakiś pomysł?

 

A chce rzucić, czy wy chcecie żeby rzucił? Bo jak to pierwsze to stale polecam książkę "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allena Carra. No ale to nie łapie się w kategorię "nic za bardzo nachalnego".

 

Jak to drugie, to tak naprawdę nic nie pomoże.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...