Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

 

To byłaby dobra opcja, tylko ja nie mam żadnego wolnego weekendu..

 

I nie masz możliwości wolnego nic? Czyli musiałby być przedmiot :-k? A co ją jara, jakie ma zainteresowania?

 

 

Nie mam. Praca, studia + kilka nowych zobowiązań na siebie wziąłem i nie mam czasu za wiele. No właśnie lubi zwierzęta, psy, zegarki (ma trzy), fotografię kiedyś, swój zawód (nauczyciel w przedszkolu), dzieci, adrenalinę i takie tam, ale myślę, że przez te 10 lat to już wszystkie jej zainteresowania podczas różnych okazji wypełniłem :D. Myślałem nad wykrywaczem metali :D Bo jak jest "na wsi' u swoich rodziców to z psem często łazi na spacery po polanach, lasach itp. Rok temu kupiłem jej złoty łańcuszek z wisiorkiem. Myślałem może nad jakimś ekstremalnym wypadem w mieście, ale w sumie w parku linowym byliśmy, na wakeboardzie też, lataliśmy motolotnią, na bungee skakała... Hmmm...

 

Tanie loty zazwyczaj sa poza weekendem ;)

 

Ja nie mam wolnych weekendów, ona nie ma wolnych dni w tygodniu. Ogólnie mamy bardzo mało wolnego, praca wre ;).

Odnośnik do komentarza

Ej, ten wykrywacz to fajna opcja! A jak lubi adrenalinę to może wspólny skok na bungee albo coś w tym rodzaju :-k ?

 

No myślę nad wykrywaczem metalu albo jakąś dobrą torebką, bo coś mówiła, że nie ma (ma za mało;)) tylko nie znam się kompletnie. Skakała już, pisałem :D W Szczecinie raczej nie ma stałego miejsca, gdzie można to zrobić, tylko podczas imprez. Trochę jednak mnie naprowadziłeś, dzięki. Mam teraz cztery opcje :D

 

- wykrywacz metalu

- torebka

- https://www.groupon.pl/deals/off-road-factory-szczecin

- https://www.groupon.pl/deals/atlantyda-centrum-nurkowe

 

 

To może skok ze spadochronem? :)

 

To już trochę więcej zachodu i kosztów. Chyba koło 2 tysięcy z tego co pamiętam za osobę. Ja aktualnie nie mógłbym skoczyć z obecnymi wynikami.

Odnośnik do komentarza

Hmm, a jakieś nurkowanie czy coś? Przy tym jakaś adrenalina też chyba jest. Ewentualnie jak się jara jeżdżeniem to jazda na torze super autem. Często za 100-200zł masz 20-40 minut jazdy dajmy na to Porsche 911.

 

W przypadku torebki przyjrzyj się jaką ma i poszukaj podobnych, może pójdź w skórę jeśli lubi, dobra wytrzyma lata. Ewentualnie możesz dać jej wybrać jak nie musi być niespodzianka ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Szukam czegoś na 50 urodziny Mamy.

Chciałbym kupić biżuterie albo jakiś obraz malowany na płótnie.

Z biżuterii chciałbym coś ze złota srebra.

Znalazłem na razie takie coś:

 

Kolczyki

 

Oraz obraz na zamówienie:

 

1

 

2

 

Budżet do wydania to do 200 zł. Jeszcze jakieś pomysły? ;)

Odnośnik do komentarza

Bransoletkę Pandory.

 

Jakiś link?

:)

Kup kolczyki.

Albo napisz co Twoja mama lubi, czym się interesuje.

Interesuje się decoupage. Myślałem też żeby jej coś kupić do robienia tych różnych rzeczy ale ona już prawie wszystko ma :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...